Судове рішення #13127303

                                                                                                                             

                           

                             

                                                                               Справа № 2-4433-1/2010                                                              

                                                                 

   Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

10 січня 2011 р. Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого-судді:                   Шум Л.М.

при секретарі:                            Прокопенко Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, суд, -                                      

В С Т А Н О В И В:

             Позивачка звернулась до суду з зазначеним вище позовом посилаючись на те, що у період з 1995 р. по 2008 р. перебувала в зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від цього шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_3 вона народила сина – ОСОБА_3 та ІНФОРМАЦІЯ_4 сина – ОСОБА_4. Проте, відповідач ухиляється  від матеріального утримання їх спільних дітей, не піклується про них та не допомагає, участі у вихованні дитей не приймає. Позивачка зазначає, що діти перебувають на повному її утриманні, а тому вона не має можливість гідно утримувати дітей та належно забезпечувати їх життя, в зв'язку з чим просить стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дітей в розмірі 1\2 частини його заробітку щомісяця до їх повноліття.

         Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала та просила їх задовольнити в повному обсязі.

         Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позов визнав та не заперечував проти його задоволення, зазначивши, що розуміє необхідність утримання спільних з позивачкою неповнолітніх дітей.

    Суд, заслухавши пояснення сторін та дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню.  

    Згідно Постанови Пленуму Верховного Суду України від 12.06.2009 р. за № 2 «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» - у разі визнання відповідачем позову, яке має бути безумовним, і якщо таке визнання не суперечить закону й не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача), суд ухвалює рішення про задоволення позову, обмежившись у мотивувальні частині рішення посилання на визнання позову без з’ясування і дослідження інших обставин справи.  

         Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_2 повністю визнав позовні вимоги ОСОБА_1, що не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, у зв’язку з чим поданий позов підлягає повному задоволенню.    

Відповідно до вимог ст.88 ЦПК України суд вважає за необхідне покласти на відповідача обов’язок сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 грн.

         Керуючись ст.ст. 141, 180-183, 191 Сімейного Кодексу України, ст. 8 ЗУ «Про охорону дитинства», ст.ст. 10, 11, 57, 64, 88, 179, 209, 212-215 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

          Позов   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей  - задовольнити .

         Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця м. Києва на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, в розмірі 1\2 частини від його заробітку (доходу), щомісячно до досягнення найстаршою дитиною – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 повноліття починаючи з 09.11.2010 р..

         Рішення суду підлягає обов’язковому негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.

        Стягнути з  ОСОБА_2 на користь держави  судовий збір в розмірі 51 грн. та  витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн., а всього стягнути 171 (сто сімдесят одну) грн. 00 коп.

    Рішення  може бути оскаржено до Апеляційного  суду м. Києва  шляхом подачі до районного суду апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя :                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація