Судове рішення #13123450

3-21/11

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

                             

17.01.2011 року                                                                                                 м.Алушта

          Суддя Алуштинського міського суду Скісов Є.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 124 КУпАП відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 не працює,

В С Т А Н О В И В

ОСОБА_1 19.12.2010 року о 13-50  годині на 33 км автодороги «Алушта-Судак-Феодосія», керуючи транспортним засобом «Форд» номерний знак «НОМЕР_1», не обрав безпечну швидкість, не урахував дорожню обстановку, внаслідок чого транспортний засіб занесло та виїхало на полосу зустрічного руху, де здійснило зіткнення з автомобілем  «Мазда» номерний знак «НОМЕР_2», що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим порушив п.п. 12.1 Правил Дорожнього руху України.

В суді ОСОБА_1 провину визнав.

Провина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АК1 № 147630 від 19.12.10р. та іншими доказами по справі.

Згідно з протоколом огляду місця ДТП, схеми до нього, 19.12.2010 року о 13-50  годині на 33 км автодороги «Алушта-Судак-Феодосія», керуючи транспортним засобом «Форд» номерний знак «НОМЕР_1», не обрав безпечну швидкість, не урахував дорожню обстановку, внаслідок чого транспортний засіб занесло та виїхало на полосу зустрічного руху, де здійснило зіткнення з автомобілем  «Мазда» номерний знак «НОМЕР_2».

При накладенні стягнення враховуються обставини, при яких відбулась ДТП, ступінь провини правопорушника та характер скоєнної дії, а також те, що порушення скоєно вперше.

З урахуванням вказаних обставин можливо накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись статтями 124, 283, 284 КУпАП, суд,

П О С Т А Н О В И В

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (чотириста двадцять п’ять) гривень.

Постанова може бути оскаржена в десятиденний строк з моменту винесення постанови до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим.

Суддя Алуштинського

міського суду                                                                                             Є.М. Скісов

  • Номер: АП-21
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-21/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Скісов Євген Михайлович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.11.2010
  • Дата етапу: 29.11.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація