Судове рішення #13116001

Справа №3-5961/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

11 червня 2009 року     м. Одеса

Суддя Приморського районного суду м. Одеси - Терзі І.Г., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст.187 ч.1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

09.06.2009р., ОСОБА_1, у відношені до якого встановлено адміністративний нагляд не з"явився у призначений час до Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ УМВС України в Одеській області, чим порушив встановлені обмеження адміністративного нагляду.

Таким чином, ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст.187 ч.1 КУоАП.

У суді ОСОБА_1 визнав, що скоїв адміністративне правопорушення.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №017568 від 10.06.2009р. та матеріалами перевірки Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ УМВС України в Одеській області.

З врахуванням даних про особу правопорушника, обставин справи, вважаю необхідним визначити адміністративне стягнення правопорушнику в межах санкції ст.187 ч.1 КУпАП. у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.187 ч.1, 283,284 КУоАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.187 ч.1 КУпАП.

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 100 /сто/ гривень.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд м. Одеси або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація