АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Справа № 22ц-22053/10 Категорія ЦП:У-7
Головуючий у першій інстанції - Андрусів В.В.
Доповідач – Каранфілова В.М.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 січня 2011 року м. Одеса
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області в складі:
головуючого - Каранфілової В.М.
суддів - Троїцької Л.Л., Фальчук В.П.
при секретарі - Йовенко К.Є.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу філії «Одеського регіонального управління Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» на ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 19 листопада 2010 року по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про повернення кредиту, -
встановила:
Позивач звернувся з позовом до відповідачів про солідарне стягнення боргу за договором про відкриття кредитної лінії № 105\07-КЛ від 10.05. 2007 року.
Ухвалою суду від 19 листопада 2010 року, провадження по справі зупинено до набранная законої сили судовим рішенням по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 . до ПАТ «Банк «Фінанси та кредит», треті особи ОСОБА_6, ОСОБА_5 про визнання недійсним договорів.
В апеляційній скарзі апелянт просить ухвалу суду скасувати та направити справу на розгляд, посилаючись на те, що ухвала постановлена з порушенням норм процесуального права.
Колегія суддів, заслухав суддю – доповідача, вивчив матеріали справи в межах доводів апеляційної скарги, заперечень на них, вважає, що апеляційна скарга підлягає відхиленню, ухвала суду залишенню без зміни.
Зупиняючи провадження по справі суд першої інстанції обґрунтовано виходив з того, що у провадженні Приморського районного суду м. Одеси є цивільна справа за позовом ОСОБА_3 до Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» про визнання недійсними договорів.
Відповідно до вимог ст. 201 ч. 1 п. 4 ЦПК України, суд першої інстанції зобов’язаний зупинити провадження по справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається у порядку цивільного судочинства.
Ухвала суду в частині зупинення провадження відповідає вимогам чинного процесуального закону.
Колегія обсудила питання про можливість подачі апеляційної скарги від імені філії Одеського регіонального управління Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» і вважає, що оскільки у представників філії є повноваження від Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» , то вони вправі подавати і апеляційні скарги від імені позивача.
Керуючись ст.ст. 303, 307 ч. 2 п. 1, 317 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області,
ухвалила:
Апеляційну скаргу філії «Одеського регіонального управління Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» відхилити.
Ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 19 листопада 2010 року залишити без зміни.
Ухвала може бути оскаржена у касаційну інстанцію протягом 20 днів з дня її проголошення.
Судді апеляційного суду Одеської області В.М.Каранфілова
Л.Л.Троїцька
В.П.Фальчук