Судове рішення #13114398

 

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

19 листопада 2010 року                                                                                 м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляд у цивільних і кримінальних справ Дербенцева Т.П. ,   розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Апеляційного суду Волинської області від 6 жовтня 2010 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, треті особи – ОСОБА_4, ОСОБА_5, про поділ спільного майна подружжя,

в с т а н о в и в :

 

Рішенням Нововолинського міського суду Волинської області від            18 травня 2010 року у задоволенні позову відмовлено.

Ухвалою Апеляційного суду Волинської області від 6 жовтня 2010 року рішення Нововолинського міського суду Волинської області від 18 травня             2010 року скасовано. Позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_2, треті особи – ОСОБА_4, ОСОБА_5, про поділ спільного майна подружжя залишено без розгляду. Вирішено питання про судові витрати.

У касаційній скарзі ОСОБА_2 просить скасувати ухвалу апеляційного суду та залишити в силі рішення місцевого суду, посилаючись на порушення судом норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права.

    У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.    

    Із матеріалів касаційної скарги, оскаржуваного судового рішення вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відмовити ОСОБА_2   у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, треті особи – ОСОБА_4, ОСОБА_5, про поділ спільного майна подружжя.

Додані до скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого

суду України з розгляду цивільних

і кримінальних справ                                                                     Т.П. Дербенцева

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація