УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 3781-06 Головуючий у 1й інстанції-Тимченко С.О.
Категорія 42 Доповідач - Дерев'янко О.Г.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 липня 2006 року колегія суддів судової палати по цивільним справам Апеляційного суду
Дніпропетровської області в складі: .
головуючого судді-Гайдук В.І. суддів Дерев'янко О.П, Поплавського В.Ю. при секретарі Колесніченко О.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпропетровську апеляційну скаргу ОСОБА_1
на ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 26 квітня
2006 року
за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування моральної шкоди:
ВСТАНОВИЛА:
У липні 2004 року позивачка звернулась з позовом до відповідачки про стягнення моральної шкоди.
Під час розгляду справи -ухвалою Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 26 квітня 2006 року призначено проведення судово-медичної експертизи та призупинено провадження по справі .
На цю ухвалу ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу в якої просить скасувати ухвалу суду та. передати справу на розгляд в суд першої інстанції.
Перевіривши законність і обгрунтованість ухвали суду в межах доводів апеляційної скарги і заявлених позовних вимог, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає.
Як вбачається з матеріалів справи, а саме з протоколу судового засідання, за клопотанням саме ОСОБА_1. судом першої інстанції відповідно до ст. 143 ЩІК України призначено проведення судово-медичної експертизи та призупинено провадження по справі, (а.с. 92)
Відповідно до п.5 ч.1 ст.202 11.ЦПК суд може за завою особи, яка бере участь у справі, а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадках призначення судом експертизи. А відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 203 ЦПК України провадження у справі зупиняється на час проведення експертизи.
Таким чином, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції обгрунтовано зупинено провадження по справі на час проведення експертизи, тому підстави для скасування ухвали суду відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 303,307,314 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 26 квітня 2006 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду оскарженню не підлягає, оскільки не перешкоджає подальшому руху по справі.