Судове рішення #13103449

Код суду 0527                                                                 № 2-12752/10

                                                                                                           

У Х В А Л А

                                                                                                       

                  24 грудня 2010 року    Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області в складі:

                 головуючого:судді                                 Рогожиної А.В.

                 при секретарі                                          Петруні І.М.

              розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Костянтинівка справу за позовом Донецького обласного об»єднання споживачів Костянтинівського міського громадського об»єднання «Правовий захист прав споживачів» в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про захист прав споживача, -

В С Т А Н О В И В:

           

              02 листопада 2010 року Донецьке обласне об»єднання споживачів Костянтинівського міського громадського об»єднання «Правовий захист прав споживачів» в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про захист прав споживача

               Представник позивача до суду не з»явився, але надав клопотання  про залишення позову без розгляду.                                            

                Суд вважає, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду в зв,язку з наданою заявою позивача.

              Керуючись п.5 ч.1  ст.207,  ЦПК  України,-

У Х В А Л И В:

              Позовну заяву Донецького обласного об»єднання споживачів Костянтинівського міського громадського об»єднання «Правовий захист прав споживачів» в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про захист прав споживача залишити без розгляду.            

              Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Костянтинівський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи , яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.

               Суддя                

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація