Судове рішення #1309966
2-1302/07

2-1302/07

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 квітня 2007 року                                                                                м. Запоріжжя

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді                                                                         Щербак А.А.,

при секретарі                                                                                               Петрової О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Акціонерного товариства „Індустріально - експортний банк" до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу,

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суду з вищезгаданим позовом.

У позові вказано, що 27 жовтня 2006р. між позивачем та ОСОБА_1 укладений кредитний договір №122/700125, надано кредит у розмірі 5000гр. строком на 36 місяців . Позичальник взяв на себе зобов'язання повернути кредит згідно з графіком. Відповідач не виконує вимоги договору, заборгованість за договором становить 5411гр. 91 коп. Просить стягнути з відповідача зазначену суму та судові витрати.

Представник позивача в судовому засіданні підтримала позовні вимоги.

Відповідач до суду не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Про причини неявки суд не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Перевіривши матеріали справи, дослідивши в судовому засіданні письмові докази, вислухавши пояснення, суд вважає, що заявлений позов підлягає задоволенню за наступних підстав.

Судом встановлено що 27 жовтня 2006р. між позивачем та ОСОБА_1 укладений кредитний договір №122/700125, надано кредит у розмірі 5000гр. строком на 36 місяців, про що свідчить копія договору. Позичальник взяв на себе зобов'язання повернути кредит згідно з графіком. Відповідач не виконує вимоги договору, заборгованість за договором становить 5411 гр. 91 коп .,про що свідчить копія розрахункової відомості.

Згідно ст.. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог  ЦК України у встановлений строк.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 1054 ЦК України за кредитним договором позичальник зобов'язаний повернути кредит та сплатити проценти.

У відповідності до п. 6.2 договору №122/70012527 від жовтня 2006р. банк вправі вимагати дострокового повернення кредиту, сплати передбачених договором процентів та комісій, пені та штрафів, а також відшкодування збитків, завданих банку у результат невиконання чи неналежного виконання позичальником умов даного договору, а позичальник зобов'язаний достроково повернути банку суму кредиту, сплатити проценти та комісії, пеню та штрафи, а також відшкодувати збитки, завдані банку.

На підставі викладеного, ст.ст. 526, 1054 ЦК України, ст.ст. 88, 212-215, 218, 224-226, 294 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

 

2

Позов Акціонерного товариства „Індустріально - експортний банк" до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу задовольнити у повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства „Індустріально - експортний банк" в рахунок заборгованості за кредитним договором від 27 жовтня 2006р. №122/70012527 грошові кошти в сумі 5411 гривні 52 копійки на р/р 37393840000002 в AT „Індекс - банк", МФО 313861, ЄДРПОУ 26183374 , а також в рахунок відшкодування витрат на оплату державного мита грошові кошти в сумі 54гр. 11 коп. та витрати по сплаті інформаційно-технічного забезпечення в розмірі 30 гр.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Запорізької області через районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 294 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня утримання його колії.

  • Номер: 6/454/39/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1302/2007
  • Суд: Сокальський районний суд Львівської області
  • Суддя: Щербак А.А.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.07.2018
  • Дата етапу: 12.07.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація