Справа №2-205/07 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 квітня 2007 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області:
в складі: головуючого-судді Дідик В. В.
при секретарі Андріканич С.С.
за участю позивача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
Встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, зареєстрованого 25 квітня 1998 року в відділі РАЦСу Мукачівського міського управління юстиції, Закарпатської області, актовий запис № 110. Від даного шлюбу народилася донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач вказує на те, що відповідач зловживав спиртними напоями, а коли знаходився в стані алкогольного сп»яніння, в присутності неповнолітньої доньки, влаштовував безпричинні сварки, ображав її нецензурною лайкою, що погано впливало на виховання та здоров»я доньки. Матеріально сім»ю відповідач не утримує. З жовтня місяця 2004 року проживають окремо один від одного. Вважає, що шлюб існує формально і його слід розірвати, оскільки, подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе.
Просить не надавати строк для примирення.
В судовому засіданні позивач позов підтримала повністю, навівши доводи, зазначені в позовній заяві та просила доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1залишити на її вихованні.
Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з»явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причину його неявки суду не відомо.
Зі згоди позивача суд знаходить можливим розглянути справу у відсутності відповідача, згідно вимог ст. 169 ч.4 ЦПК України, на підставі наявних у справі даних та доказів з постановлениям заочного рішення, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що спільне проживання та збереження сім'ї є неможливе, позов слід задоволити.
2
За таких обставин суд вважає, що шлюб існує формально і його слід розірвати, а дитину залишити при матері.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,60, 169 ч.4, 208,209,212-218 ЦПК України,ст. ст. 104,110,112 СК України, суд -
Рішив:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2зареєстрований 25 квітня 1998 року в відділі РАЦСу Мукачівскього міського управління юстиції, Закарпатської області, актовий запис № 110.
Дитину: Доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити при матері - ОСОБА_1.
При оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з відповідача ОСОБА_2державне мито в користь держави в сумі 17 (сімнадцять) гривень.
Позивача ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.