Справа № 2 – 1763, 2010 р.
У Х В А Л А
23 вересня 2010 року. Миргородський міськрайонний суд Полтавської області в складі: головуючого – судді Чернюк В.Д.,
при секретарі Рубан Т.М.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Миргороді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді Полтавської області про визнання бездіяльності неправомірною та покладення зобов’язання на вчинення певних дій,-
в с т а н о в и в :
В вересні 2010 року позивач звернувся в суд з цим позовом в порядку цивільного судочинства, посилаючись на порушення своїх прав відповідачем.
В попередньому судовому засіданні позивач свій позов підтримав, клопотань не заявив. Представник відповідача в засідання не з’явився, будучи повідомленими про день, час та місце розгляду справи, свого ставлення до заявленого позову не висловив / а.с. 15 /.
Після відкриття провадження у справі та призначення її до судового розгляду, 09 вересня 2010 року Конституційним Судом України було ухвалене рішення № 19-рп/2010, яким визнано такими, що не відповідають Конституції України ( є неконституційними )положення Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами” від 18 лютого 2010 року та пункту 2 ч. 1 ст. 15 Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами”. Ці положення визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього рішення.
Відповідно до ч. 3 ст. 2 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи. Таким чином, на даний час позовні вимоги позивача не підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства і повинні розглядатися в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.
Згідно з пунктом 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Керуючись ст. ст. 2, 205 ч. 1 п. 1, 206, 208 ч. 2, 209, 210 ЦПК України, суд ,-
у х в а л и в :
1. Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді Полтавської області про визнання бездіяльності неправомірною та покладення зобов’язання на вчинення певних дій закрити.
2. Роз’яснити сторонам положення ч. 3 ст. 206 ЦПК України щодо неможливості повторного звернення до суду з приводу спору між тими сторонами, про той же предмет і з таких самих підстав.
3. Роз’яснити позивачу право на звернення до суду з відповідним позовом в порядку адміністративного судочинства.
4. Копію цієї ухвали для відому в ручити і направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення, а відповідачем з дня отримання її копії особами.
Суддя Миргородського
міськрайонного суду Чернюк В.Д.
- Номер: 4-с/683/1/2017
- Опис:
- Тип справи: на скаргу на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС
- Номер справи: 2-1763/2010
- Суд: Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Чернюк Віталій Дмитрович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.06.2017
- Дата етапу: 29.06.2017