Судове рішення #13083829

Справа №2-3826/10

   ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

    ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ

15 листопада 2010 року                                 м. Житомир

Корольовський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого - судді Сингаївського О.П.

при секретарі – Кордас Т.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу і в обґрунтування  своїх вимог зазначила, що з ОСОБА_2 вони зареєстрували шлюб 12 липня 2007 року, про що є відповідний запис №955 в книзі реєстрації актів про одруження.

Позивачка в судовому засіданні просила позов задовольнити, посилаючись на обставини зазначені у позовній заяві.

Відповідач в судове засідання не з'явився, надіславши до суду заяву про розгляд справи у його відсутність, проти розірвання шлюбу не заперечує.

Позивачка не заперечувала проти ухвалення по справі заочного рішення.

Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що сторони по справі перебувають у зареєстрованому шлюбі з 12 липня 2007 року. Проживають окремо, не підтримують подружніх стосунків та не ведуть спільне господарство.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 110-112 СК України, ст.ст. 10, 11, 60, 130,209, 212-215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 12 липня 2007 року у Відділі РАЦС Житомирського обласного управління юстиції, між ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_2, про що є актовий запис № 955 - розірвати.

Заочне рішення може бути переглянуте Корольовським районним судом м.Житомира за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Позивач має право оскаржити заочне рішення до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя                                         О.П.Сингаївський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація