Справа № 2- 626 2007р
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 листопада 2007 року Шишацький районний суд Полтавської області в складі: головуючого-голови суду Рябченка В.В. за участю секретаря -Барабан Ю.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Шишаки справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області про визнання права власності на спадкове та поділ спадкового майна,-
в с т а н о в и в:
Позивачі являються спадкоємцями першої черги за законом на спадкове майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 року їх матері - ОСОБА_4, яка проживала в с.Соснівка Шишацького району Полтавської області.
Позивачі своєчасно прийняли спадщину після померлої матері, але державний нотаріус Шишацької державної нотаріальної контори постановою № 215 від 26.10. 2007 року відмовив їм увидачі свідоцтва про право на спадщину за законом, так як позивачі бажають розділити спадкове майно між собою не в рівних долях, а за їх взаємною згодою, тому позивачі звернулись до суду з зазначеним позовом на захист своїх майнових прав.
В судовому засіданні позивачі підтримали свій позов, просили суд задоволити їх позовні вимоги.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, звернувся до суду з заявою, в якій повідомив, що позов визнає, просить суд прийняти визнання позову, винести рішення у попередньому судовому засіданні, яким задовільнити позовні вимоги позивачів, а справу просить розглянути без його участі.
Заслухавши пояснення позивачів, третьої особи, ознайомившись з матеріалами справи, перевіривши та оцінивши наявні докази, суд дійшов висновку, що позов обгрунтований і підлягає задоволенню, визнання позову відповідачем не суперечить вимогам закону, не порушує прав, свобод і інтересів інших осіб, підстав для неприйняття судом визнання позову відповідачем немає.
На підставі ст.ст. 328, 346, 392, 1216-1218,1220- 1223, 1225, 1261, 1268- 1270, 1296-1299 ЦК України, керуючись ст.ст. 10,11, 60, 130 п.4, 174 п.4, 209, 212-215, 218 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Позов - задоволити.
Визнати за позивачами ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 право власності, в порядку успадкування, як за спадкоємцями першої черги за законом, на спадкове майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 року їх матері - ОСОБА_4 та провести поділ спадкового майна за згодою позивачів в слідуючому порядку.
За позивачкою ОСОБА_1 визнати право власності на домоволодіння, що розташоване в АДРЕСА_1, на земельні ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку і господарських будівель та ведення особистого селянського господарства загальною площею 0.6 га, вартістю 12037 грн. 33 коп., які розташовані на території Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області і належать померлій на підставі Державних актів на право власності на земельну ділянку НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, виданих Яреськівською сільською радою 17 жовтня 2005 року.
За позивачами ОСОБА_2,ОСОБА_3 визнати право власності, по Ѕ частині за кожною, на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2.25 га, вартістю 21800 грн. 52 коп., яка розташована на території Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області і належить померлій матері на підставі Державного акту на право приватної власності на землю НОМЕР_4, виданого Яреськівською сільською радою 14 серпня 2001 року за № 635, та майновий пай в пайовому фонді ПСП ім.Довженка на суму 18077 грн., що належить померлій на підставі свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства ( майновий сертифікат) Серія НОМЕР_5, виданого Яреськівською сільською радою 27 жовтня 2001 року.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області шляхом подання на протязі 10 днів з дня його проголошення до Шишацького районного суду письмової заяви про апеляційне оскарження та наступного подання апеляційної скарги на протязі 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили через 10 днів, якщо не буде подано заяву про апеляційне оскарження.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Головуючий підпис
Копія вірна: Голова Шишацького
Районного суду В.В.Рябченко
- Номер: 6/129/12/2016
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-626/2007
- Суд: Гайсинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Рябченко В.В.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.04.2016
- Дата етапу: 19.05.2016