Судове рішення #1307563
№ 2-635 2007р

                                                                                              № 2-635 2007р

 

                                            Р І Ш Е Н Н Я

                                   ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ

 

 

               19 листопада 2007 року Шишацький районний суд Полтавської області в складі: головуючого- голови суду Рябченка В.В., за участю секретаря - Барабан Ю.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні

в смт.Шишаки справу за позовом ОСОБА_1 до Жоржівської сільської ради Шишацького району Полтавської області про визнання права власності на спадкове майно,-

 

                                      в с т а н о в и в :

 

            Позивачка являється спадкоємцем за заповітом, посвідченим Жоржівською сільською радою Шишацького району Полтавської області 15.01. 1998 року за реєстром № 3, на спадкове майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 року її матері - ОСОБА_2, з якою вона проживала разом на момент її смерті в с.Жоржівка Шишацького району Полтавської області.

           Для отримання свідоцтва про право на спадщину за заповітом позивачка звернулась в Шишацьку державну нотаріальну контору,але державний нотаріус постановою № 228 від 07.11.2007 року відмовив позивачці у видачі даного свідоцтва, так як спадкове домоволодіння не внесено до Єдиного реєстру прав власності на нерухоме майно, тому позивачка звернулась до суду з зазначеним позовом на захист своїх майнових прав.

           В судовому засіданні позивачка підтримала свій позов, просила суд задоволити її позовні вимоги.

          Представник відповідача в судовому засіданні позов визнав, просив суд прийняти визнання ним позову, винести рішення у попередньому судовому засіданні, яким задоволити позовні вимоги позивачки.

          Заслухавши пояснення сторін, ознайомившись з матеріалами справи, перевіривши та оцінивши наявні докази, суд дійшов висновку, що позов обгрунтований і підлягає задоволенню, визнання позову відповідачем не суперечить вимогам закону, не порушує прав, свобод і інтересів інших осіб, підстав для неприйняття судом визнання позову відповідачем немає.

           На підставі ст.ст. 524- 527, 528, 548, 549, 560 ЦК України ( в редакції 1964 року ), керуючись ст.ст. 10,11, 60, 130 п.4, 174 п.4, 209, 212-215, 218 ЦПК України, суд,-

                                                 В И Р І Ш И В :

                       Позов - задоволити.

                      Визнати за громадянкою ОСОБА_2 померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 року право власності на домоволодіння, що розташоване по вАДРЕСА_1.

                     Визнати за позивачкою - ОСОБА_1право власності, в порядку успадкування за заповітом, посвідченим 15 січня 1998 року Жоржівською сільською радою Шишацького району Полтавської області за реєстром № 3, на спадкове майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 року її матері - ОСОБА_2, яке складається: з домоволодіння, що розташоване по в АДРЕСА_1, та земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства загальною площею 0.85 га, вартістю 16240, 47 грн. яка розташована на території Жоржівської сільської ради Полтавської області і належить померлій ОСОБА_2 на підставі Державного акта на право приватної власності на землю НОМЕР_1, виданого Жоржівською сільською радою 21 квітня 1998 року за № 91.

                     Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області шляхом подання на протязі 10 днів з дня його проголошення до Шишацького районного суду письмової заяви про апеляційне оскарження та наступного подання апеляційної скарги на протязі 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

                    Рішення суду набирає законної сили через 10 днів, якщо не буде подано заяву про апеляційне оскарження.

                    Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

                      У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

                      Головуючий                                                       

               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація