Справа за № 2о-77
2009 рік
РІШЕННЯ
IМ"ЯМ УКРАЇНИ
06 березня 2009 року Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі:
головуючого - одноособово судді Прийомової О.Ю. при секретарі - Качанюк Є.О,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Білгород - Дністровському цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Управління пенсійного фонду України по Білгород - Дністровському району, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу особі,
встановив:
Заявниця звернулася з заявою до суду, в якої просить суд встановити факт того, що свідоцтво про народження, яке видане 09 січня 1954 року, на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, Приморською сільською радою Лиманського району Ізмаїльської області, серія НОМЕР_1 дійсно належить - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, вказуючи, що 02 червня 1995 року Білгород - Дністровським РВ УМВС України в Одеській області її був виданий паспорт, серія НОМЕР_2, в якому її прізвище, ім’я та по батькові вказані як «ОСОБА_1», однак її ім’я по батькові зазначені в паспорті не збігаються з ім’ям та по батькові, які зазначені в свідоцтві про народження, в якому її ім’я та по батькові зазначені як «ОСОБА_1».
За вказаної помилки заявниця не може оформити пенсію за віком, в зв’язку з чим звернулася з заявою до суду.
Заявниця у судовому засіданні заяву підтримала, про, що надала ли ст.
Заінтересована особа у судове засідання не з’явилася, про день слухання справи була повідомлена належним чином, надала заяву відповідно до якої просить суд справу розглянути за відсутність її представника, заперечень не мають.
Суд розглядає справу за відсутність заявниці, представника заінтересованої особи, згідно наданих заяв.
Вивчивши матеріали справи, оголосивши заяви заявниці, представника заінтересованої особи, судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Матеріалами справи встановлено, що дійсно 02 червня 1995 року Білгород -Дністровським РВ УМВС України в Одеській області заявниці був виданий паспорт, серія НОМЕР_2, в якому її прізвище, ім’я та по батькові вказані як «ОСОБА_1», /л.с. 6/ однак її ім’я по батькові зазначені в паспорті не збігаються з ім’ям та по батькові, які зазначені в свідоцтві про народження, в якому її ім’я та по батькові зазначені як «ОСОБА_1». /л.с. 7/
08 липня 1977 року заявниця уклала шлюб з ОСОБА_3 та змінила прізвище з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1». /л.с. 8/
При таких обставинах, в зв’язку з тим, що встановлення факту належності право установчих документів необхідно заявниці для отримання пенсії за віком, суд вважає заяву обгрунтованою і підлягаючою задоволенню.
Керуючись ст. ст. 234, 256, 259 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа - Управління пенсійного фонду України по Білгород - Дністровському району, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу особі - задовольнити.
Встановити факт того, що свідоцтво про народження, яке видане 09 січня 1954 року, на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, Приморською сільською радою Лиманського району Ізмаїльської області, серія НОМЕР_1 дійсно належить - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.