Судове рішення #13075368

Справа № 2-1782

2009 рік

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 січня 2009 року Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі:

Головуючого, одноособово - судді Прийомової О.Ю. При секретарі - Качанюк Е.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Білгород - Дністровський справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду до відповідача про розірвання шлюбу, просить суд шлюб між нею та відповідачем розірвати, вказуючи, що шлюб з відповідачем вони зареєстрували 05.12.1998 року, у виконкомі Шабівської сільради Білгород - Дністровського району Одеської області, який у них є першим.

Від цього шлюбу є неповнолітня дитина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою, про, що спору не має, суспільне господарство не ведеться. Спору, що до майна між ними нема.

У зв’язку з розладом між сторонами та не можливості сумісного проживання, позивачка просить шлюб розірвати.

В ході судового розгляду справи позивачка позов підтримала, просить шлюб розірвати, вказуючи, що перемирення не можливе.

Відповідач у судове засідання не з’явився, про день слухання справи був повідомлений належним чином, причину неявки суду не сповістив, про, що в матеріалах справи мається повідомлення про отримання судової повістки. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши позивачку, судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

Матеріалами справи встановлено, що дійсно сторони зареєстрували шлюб 05.12. 1998 року, у виконкомі Шабівської сільради Білгород - Дністровського району Одеської області, який у них є першим /л.с. 5/

Від цього шлюбу є неповнолітня дитина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою, про, що спору не має, суспільне господарство не ведеться. Спору, що до майна між ними нема.

На підставі викладеного, суд вважає, що можливість збереження сім’ї втрачена, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивачки, тому позовні вимоги, щодо розірвання шлюбу є обгрунтованими і підлягаючими задоволенню.

Керуючись ст. ст. 109-110 СК України, ст. ст. 10, 11, 60, 213, 214, 215, 224, 225, 226, 227, 228 ЦПК України, суд,

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 і ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 05.12. 1998 року, у виконкомі Шабівської сільради Білгород - Дністровського району Одеської області, актова запис № 53 - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито на користь держави з ОСОБА_2 10 грн., її від сплати звільнити.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 половину вартості витрат, пов’язаних з оплатою державного мита у розмірі 4 грн. 25 коп, витрат на ІТЗ судового процесу 3 грн. 75 коп., витрати на послуги адвоката у розмірі 150 грн.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація