Судове рішення #13058563

Справа № 1-п-2/11                                                                                                                                                                                        

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

  04 січня 2011 року                                                                                                                       м. Суми  

  Зарічний районний суд м. Суми в складі:  

головуючого – судді  Левченко Т.А.  

при секретарі – Куришко В.В.  

з участю прокурора – Грицук Н.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми  матеріали кримінальної справи № 50463, порушеної за фактом крадіжки майна, що належить ОСОБА_1 за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, -  

 

  В С Т А Н О В И В:  

До суду надійшла кримінальна справа № 50463, порушена за фактом незаконного заволодіння майном, що належить ОСОБА_1 в період часу з 30.08.1995 року  до 02.09.1995 року, з постановою слідчого, погодженою з заступником прокурора Зарічного району м. Суми   про направлення кримінальної справи для вирішення питання про її закриття у зв’язку із закінченням строків давності.  

Прокурор постанову слідчого підтримав. Від представника потерпілого ОСОБА_2     надійшла заява в якій вона просить розглянути справу без  його участі та проти закриття кримінальної справи не заперечує.  

Суд, заслухавши прокурора, дослідивши матеріали кримінальної справи, вважає, що постанова слідчого є обґрунтованою і підлягає задоволенню виходячи з наступного.                   

Судом встановлено, що  в період часу з 30.08.1995 року  до 02.09.1995 року невстановлена особа проникла в АДРЕСА_1 звідки скоїла крадіжку особистого майна ОСОБА_1, завдавши матеріального збитку на заявлену суму 120 млн. карб.  

30.05.1995 року за даним фактом було порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 140 ч. 2 КК України (в редакції 1960 року). Під час досудового слідства особу, яка вчинила даний злочин, не було встановлено, слідство по кримінальній справі було зупинено на підставі ст. 206 п. 3 КПК України. Постановою слідчого від 04.11.2010 року злочин перекваліфіковано зі ст. 140 ч. 2 КК України (в редакції 1960 року) на ст. 185 ч. 3 КК  України (в редакції 2001 року).  

В зв’язку з тим, що в ході досудового слідства протягом строків, зазначених у ч. 1 ст. 49 КК України, не встановлено особу, яка вчинила злочин, на підставі ч. 2 ст. 49 КК України в зв’язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності за вказаний злочин, справа підлягає закриттю.          

Керуючись ст. ст. 7-1, 11-1 КПК України, ст. 49 КК України, суд –  

    П О С Т А Н О В И В:  

Закрити кримінальну справу   № 50463, порушену за фактом незаконного заволодіння майном, що належить ОСОБА_1 за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.  

Постанову суду може бути оскаржено до Апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми протягом 7 діб з моменту її оголошення.  

    Суддя                                                                                                 Т.А.Левченко  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація