Судове рішення #13048099

А П Е Л Я Ц І Й Н И Й     СУД     В І Н Н И Ц Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

У Х В А Л А

Іменем України

29 грудня 2010р. колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду  Вінницької   області   у   складі :  головуючого – судді Іванюка М.В, суддів Камзалова В.В. та Морозовського В.І, при секретарі Руденко О.М, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань апеляційного суду Вінницької області заяву ОСОБА_1 про виправлення описок в судовому рішенні, --

В С Т А Н О В И Л А :

    ОСОБА_1 у своїй заяві просить виправити описки в рішенні апеляційного суду Вінницької області від 13.10.2010р. Також його заява містить критику дій судді доповідача при розгляді справи і ухваленні зазначеного рішення.

    В суді апеляційної інстанції ОСОБА_1 від своєї заяви відмовився, однак з огляду на те, що зазначені ним описки дійсно було допущено судом, вони підлягають виправленню, що згідно ч.1 ст.219 ЦПК України суд повинен зробити і з власної ініціативи.

    На підставі наведеного і керуючись ст. 219 ч.1 ЦПК України, колегія суддів, --

У Х В А Л И Л А :

Виправити такі описки в рішенні апеляційного суду Вінницької області від 13 жовтня 2010р :

В мотивувальній частині замість «В жовтні 2010р. ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом …» зазначити «В жовтні 2009р. ОСОБА_1 звернувся в суд …»;

Замість «Керуючись ст.209 ЦПК України» зазначити : «Керуючись ст. 309 ЦПК України»;

В резолютивній частині рішення замість роз’яснення, що рішення «може бути оскаржено у касаційному порядку протягом двох місяців» зазначити, що воно може бути оскаржено протягом двадцяти днів.

Головуючий :

Судді :

З оригіналом вірно :

Справа № 22ц -3742 / 2010р.                                                                                                                                                  

       

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація