Судове рішення #13046271

Справа № 2-1154/2010 р.

  Р І Ш Е Н Н Я  

Іменем   України

 31 грудня 2010 року                                    Сквирський районний суд Київської області

в складі: головуючого - судді  Машкіної В.В.

                при секретарі - Щур Л.А.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Сквира справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,  

встановив:

      Позивачка звернулася до суду з даним позовом.

     У судове засідання не з’явилася, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, проте надала до суду заяву, у яких вказала, що заявлені позовні вимоги підтримує у повному обсязі, просить справу розглядати без її участі та без фіксування судового процесу технічними засобами.

     Відповідач у судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, проте надав до суду заяву, у якій вказав, що заявлені позовні вимоги визнає у повному обсязі, просить справу розглядати без його участі та без фіксування судового процесу технічними засобами.

     Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення в справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання. Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову, суд за наявності  для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

     Судом встановлено, що позивачка перебувала в цивільному шлюбі з відповідачем.  

     Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на даний час проживає з позивачем і знаходиться на її утриманні і вихованні.

     ОСОБА_2 вихованням неповнолітньої дочки не займається, добровільно не утримує дитину, матеріально забезпечений, стан його здоров’я задовільний, інших дітей, непрацездатних батьків не має.

     Неповнолітня ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, матеріально незабезпечена.

     Відповідно до вимог ст.180 СК України батьки зобов’язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.      

     Суд, враховуючи стан здоров’я та матеріальне становище дитини, платника аліментів, відсутність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних батьків, вважає визначити аліменти у розмірі 1/4 частки заробітку (доходу) відповідача.  

     Згідно ст.367 ЦПК України допустити обов’язкове негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

     Суд вважає стягнути з відповідача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи  в сумі  120 грн., судовий збір  в сумі  51 грн. на користь держави та 150 грн. судових витрат на користь позивачки.

     Вказані обставини встановлені матеріалами справи.

     За таких обставин позов підлягає задоволенню.

 Керуючись ст. 10,60,81,88,212-215,218,367 ЦПК України,

ст. 180-183,191 СК України, суд, -

 вирішив:

      Позов задовольнити.

     Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця м. Васильків Київської області, щомісячно аліменти в розмірі 1/4 частини його заробітку (доходу) на користь дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до її повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

     Стягнення аліментів проводити в особі матері ОСОБА_1, починаючи з 24.12.2010 року.

     Допустити обов’язкове негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць.

     Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 51 грн..

Стягнути з ОСОБА_2 витрати в сумі 120 грн. на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на користь Сквирського районного суду Київської області.

     Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 150 грн. судових витрат.

     Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Київської області через Сквирський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

   Суддя

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація