справа № 2-6171/2010
РІШЕННЯ
Іменем України
28 грудня 2010 року Богунський районний суд м. Житомира в складі: головуючої - судді - Галацевич О.М.
секретаря – Шпаковської Ю.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
встановив:
Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, укладеного з відповідачем
19 лютого 1999 року. В обґрунтування своїх вимог зазначила, що спільне подружнє життя не склалося через негативну поведінку відповідача, внаслідок чого вона втратила до нього почуття любові, довіри та поваги.
Сторони в судове засідання не з'явились, надали заяви у яких просять розглядати справу у їх відсутність, позивач підтримав, а відповідачка визнала позовні вимоги.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити у відсутності сторін, що відповідає положенню ч.2 ст. 158 ЦПК України.
Відповідно до ч.4 ст. 174 ЦПК України при визнанні відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Житомирським міськвідділом реєстрації актів громадянського стану 19 лютого 1999 року, актовий запис № 174, зареєстровано шлюб між сторонами (а.с.4).
Сторони є батьками ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5).
Між подружжям відсутня взаємна повага, підтримка, почуття любові, сім'я фактично розпалась, подружжя не підтримує шлюбних стосунків, спільного господарства не веде, примирення не бажають.
За таких обставин суд вважає, що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам сторін, що відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України є підставою для розірвання шлюбу. Обставин, передбачених ч. 2 ст. 161 СК України, за яких суд не може залишити дитину для подальшого проживання з матір’ю, в судовому засіданні не встановлено.
Керуючись ст.ст. 104-105, 110-115, 161 Сімейного кодексу України, ст. ст. 11, ч.4 174, ч. 2 ст. 158, 209, 212, 214-215, 218 ЦПК України, суд,-
вирішив:
Шлюб зареєстрований Житомирським міськвідділом реєстрації актів громадянського стану 19 лютого 1999 року, актовий запис № 174 між громадянами України ОСОБА_2 та ОСОБА_1 – розірвати.
Після розірвання шлюбу відновити дошлюбне прізвище позивачки «ОСОБА_1».
Неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на подальше проживання з матір’ю.
На рішення, протягом 10 днів з дня отримання його копії може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду апеляційним судом.
Рішення про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Суддя