Судове рішення #1303590
Справа № 2-873а/2007р

Справа № 2-873а/200.

 

У Х В А Л А

   І 'м е н е м           У к ра ї н и

 

      4 вересня 2007 року Самарський районний суд м. Дніпропетровска у складі:     

             головуючої судді                                           Петешенковій М.Ю.        

             при  секретарі                                              Похилено О.В.

      розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, з участю третьої особи - Органу опіки та піклування Самарської районної у м. Дніпропетровську ради, Обласного комунального закладу освіти „Навчально-реабілітаційний центр № 6” про позбавлення батьківських прав і стягнення аліментів, суд

 

в с т а н о в и в:

 

     12 квітня 2007 року ОСОБА_1 звернулася до Самарського районного суду м. Дніпропетровська із позовом до ОСОБА_2, з участю третьої особи - Органу опіки та піклування Самарської районної у м. Дніпропетровську ради, Обласного комунального закладу освіти „Навчально-реабілітаційний центр № 6” про позбавлення батьківських прав і стягнення аліментів.

      Позивачка в судове засідання, призначене на 17 серпня 2007 р. не з”явилася, про час і місце розгляду справи була повідомлена належним чином.

      В судове засідання, призначене на 4 вересня 2007 р. позивачка повторно не з”явилася, будучи належним чином повідомленою про час та місце судового засідання, причини своєї неявки суду не повідомила, заяви про розгляд справи за її відсутністю не подала.  

      Таким чином, в силу ч. 2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що позивачка повторно не з”явилася до суду без поважних причин.

      Відповідно до вимог ч. 3 ст. 169 ЦПК України, п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з”явився в судове засідання без поважних причин, або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

      Керуючись  ч. 3 ст. 169, п.3. ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд  -

 

у х в а л и в:

 

      Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, з участю третьої особи - Органу опіки та піклування Самарської районної у м. Дніпропетровську ради, Обласного комунального закладу освіти „Навчально-реабілітаційний центр № 6” про позбавлення батьківських прав і стягнення аліментів -  залишити без розгляду.

      Роз”яснити позивачу її право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду. 

      Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

 

                   Суддя                                                                        М.Ю. Петешенкова 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація