Судове рішення #1303585
Справа № 2-982/2007

                                                                                                                       Справа № 2-982/2007

У Х В А Л А

 

          30 січня 2007 р. Самарський районний суд м. Дніпропетровська

у складі:     головуючого судді:                                Петешенковій М.Ю.,

                    при секретарі:                                         Білошапки Я.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_4 про стягнення компенсації, суд -

 в с т а н о в и в:

 

          ОСОБА_1 звернувся до Самарського районного суду м. Дніпропетровська з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_5 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_4 про стягнення компенсації, в якому вказував, що він, ОСОБА_2 і ОСОБА_4 є співвласниками квартири АДРЕСА_1. Між ним та відповідачкою ОСОБА_2 склалися неприязні відносини.

         Рішенням Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 3 червня 2002 р. в користування ОСОБА_2 була виділена окрема житлова кімната, площею 11,9 кв.м, а йому та ОСОБА_4 дві житлові кімнати, жилою площею 9,6 кв.м та 17 кв.м., але користуватися цими кімнатами він не може, оскільки відповідачка ОСОБА_2 влаштовує скандали.  

         Рішенням Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 29 грудня 2003 р. йому було відмовлено в задоволенні позову про визначення порядку користування частиною квартири, кімнатами площею 9,6 км і 17 кв.м між ним та ОСОБА_4

         З урахуванням того, що відповідачі виплатити вартість ½ частини квартири  відмовляються, позивач вважає, що за відповідачами повинно бути визнано право власності за кожним по ¼ частини спірної квартири та стягнуто на його користь компенсацію вартості 1/2 частини квартири. 

        12 жовтня 2006 р. позивач ОСОБА_1 уточнив позовні вимоги в частині зміни прізвища відповідачки ОСОБА_5 на ОСОБА_3 

         У судове засідання, яке відбулося 30 січня 2007 р. позивач надав заяву, в якій він просить залишити позовну заяву без розгляду.

         У відповідності до п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо заявник подав до суду заяву про залишення даної заяви без розгляду.  

         Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд -

 

У Х В А Л И В:

 

         Позовну  заяву  ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_4 про стягнення компенсації - залишити без розгляду.

        Роз”яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов,  що були підставою для залишення заяви без розгляду.

        Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

       

                        Cуддя                                                                              М.Ю. Петешенкова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація