Справа № 2- 5490/2010
У Х В А Л А
11 жовтня 2010 року
Краматорський міський суд Донецької області
в складі головуючого судді Ткачової С.М.,
при секретарі Євсеєнко К.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради про стягнення шкоди,
В С Т А Н О В И В:
22.06.2010 року до Краматорського міського суду надійшов позов ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради про стягнення шкоди.
Судом встановлено, що позивач належним чином повідомлений не з’явився в судове засідання 29.08.2010 року на 09 годину , 06.09.2010 року на 10 годину.
Ухвалою Краматорського міського суду від 16.09.2010 року визнано участь позивача обов’язковою.
27.09.2010 року на 9 годину 30 хвилин та 11.10.2010 року на 9 годину належним чином повідомлений позивач не з’явився у судове засідання.
Про те, що представник позивача належним чином повідомлений свідчать розписки в матеріалах справи.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду.
Згідно з ч. 2 ст. 207 ЦПК України особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Керуючись ст. 207 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради про стягнення шкоди, залишити без розгляду.
Залишення заяви без розгляду не перешкоджає повторно звернутися до суду зацікавленим особам на тих же підставах в загальному порядку.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
Ухвалу постановлено й надруковано в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.
Суддя: