Судове рішення #12981437

Справа № 2-7330/10  

  У Х В А Л А  

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

  18 жовтня 2010 року                   м. Чернігів  

  Деснянський районний суд м. Чернігова у складі:  

головуючого - судді Сапона А.В.,  

при секретарі - Хурса О.О.,  

    розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні суду у               м. Чернігові цивільну справу за позовною заявою заступника прокурора Чернігівської області в інтересах держави в особі відділу Державної автомобільної інспекції при УМВС України в Чернігівській області, Автогосподарства підпорядкованому відділу ДАІ при УМВС в Чернігівській області до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, -  

В С Т А Н О В И В  :  

Прокуратурою Чернігівської області подано позов до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди у розмірі 117123,48 грн.  

При встановленні особи відповідача судом з’ясовано, що ОСОБА_1 зареєстрований в АДРЕСА_1.  

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 116 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності.  

Заслухавши думку сторін щодо необхідності передачі справи на розгляд іншому суду з дотриманням правил  підсудності, суд вважає, що дана справа  підлягає направленню за підсудністю до Дніпровського районного суду м. Києва.  

  На підставі викладеного, керуючись   п. 2 ч. 1  ст. 116  ЦПК України, суд  

УХВАЛИВ:  

Цивільну справу за позовом заступника прокурора Чернігівської області в інтересах держави в особі відділу Державної автомобільної інспекції при УМВС України в Чернігівській області, Автогосподарства підпорядкованому відділу ДАІ при УМВС в Чернігівській області до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди передати на розгляд за підсудністю до Дніпровського районного суду м. Києва.  

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернігівської області протягом 5 днів, у порядку, передбаченому статтями 294-296 ЦПК України.  

Суддя:                     А.В. Сапон  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація