Справа № 3-7053/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
“30” грудня 2010 року Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Мурашко І.А., при секретарі Янович Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції у м. Чернігові про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, студентка ЧДНПІ ім. Т.Г.Шевченка, проживає АДРЕСА_1, за ч.1 ст.155-1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, працюючи адміністратором у кафе ТОВ “Ресторатор Чернігів”, в порушення вимог п.9, 13 ст.3 Закону України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, 28.10.2010 року, о 15.30, порушила порядок ведення розрахунків в сфері торгівлі, а саме: при розрахунку не видавався розрахунковий документ, реєстратор розрахункових операцій не застосовувався, не забезпечено відповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, не забезпечено щоденний друк фіскального звітного чеку, що було виявлено згідно акту перевірки від 28.10.2010 року, чим вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.155-1 КУпАП.
ОСОБА_1 у судовому засіданні заперечувала факт вчинення нею правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП.
Не дивлячись на заперечення правопорушення ОСОБА_1, вчинення нею правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, складеним уповноваженою особою відповідно до закону, актом від 28.10.2010 року, копією пояснень ОСОБА_1, які були досліджені у судовому засіданні.
При накладенні стягнення, суд враховує характер та обставини вчиненого правопорушення ОСОБА_1, дані про її особу, які встановлені в судовому засіданні, і вважає за можливе накласти на неї стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 268, 283, 284 п.1 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.155-1 КУпАП і накласти на неї стягнення у вигляді штрафу у розмірі 34 грн.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня її винесення через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя І.А.Мурашко