Судове рішення #12968726

       

№ 3-2502/2010  

  П О С Т А Н О В А  

  м.Вільнянськ                                                                       29 грудня 2010 року

 Суддя Вільнянського районного суду Запорізької області Кофанов А.В., розглянувши справу про вчинення адміністративного правопорушення відносно:

ОСОБА_1  , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,-  

за ч.4 ст.122, ч.2 ст.126 КУпАП, -

  в с т а н о в и в :  

 Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 3630862 від 16.12.2010 року в порушення вимог п.2.10 Правил дорожнього руху, гр.ОСОБА_1  25.09.2010 року о 02 годині 00 хвилин, на вул.Леніна, с.Петро-Михайлівка, Вільнянського району, Запорізької області, керуючи мотоциклом „Ява” 350 638 д/з НОМЕР_1, здійснив наїзд на пішохода гр.ОСОБА_2, який раптово вийшов на проїзжу частину, та з місця пригоди зник.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 3630833 від 16.12.2010 року в порушення вимог п.2.1(а) Правил дорожнього руху гр.ОСОБА_1 25.09.2010 року о 02 годині 00 хвилин, гр.ОСОБА_1 на вул.Леніна, с.Петро-Михайлівка, Вільнянського району, Запорізької області керував мотоциклом „Ява” 350 638 д/з НОМЕР_1, не маючи посвідчення водія категорії «А».

Крім того, до вищевказаних протоколів про адміністративне правопорушення додана постанова про закриття кримінальної справи від 14.12.2010 року.

Правопорушник в судовому засіданні вину свою визнав повністю.

   Суддя, вивчивши матеріали справи та заслухавши правопорушника, вважає  необхідним застосувати до нього ст.24-1 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді попередження.

 На підставі викладеного, керуючись ст.ст.122 ч.4, 126 ч.2, 24-1  КУпАП, -

  п о с т а н о в и в :  

   Застосувати до неповнолітнього ОСОБА_1   захід впливу у вигляді попередження.

 Постанова суду може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Запорізької області через Вільнянський районний суд Запорізької області.

  Суддя                                                                          А.В. Кофанов  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація