Справа № 3 – 918 2010 рік
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 грудня 2010 року смт. Куйбишеве
Суддя Куйбишевського районного суду Запорізької області Мальований В.О., розглянувши матеріали, які надійшли від ТДПІ в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Згуровського району Київської області, громадянина України, працюючого директором ВАТ “Більманське хлібоприймальне підприємство”, Куйбишевського району Запорізької області, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 м.Беряднськ Запорізької області,
за ч.1 ст.41 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
Під час планової первинної перевірки ВАТ “Більманське хлібоприймальне підприємство” Куйбишевського району Запорізької області, юридична адреса: ст.Більманка Куйбишевського району Запорізької області, яка проводилась працівниками територіальної державної інспекції праці у Запорізькій області 10 грудня 2010 року з питань дотримання вимог законодавства про працю з боку директора вказаного товариства були виявлені наступні порушення:
ч.7 ст.6 Закону України “Про відпустки” (щорічна основна відпустка та її тривалість) , так інваліду ІІ групи ОСОБА_2 надано щорічну основну відпустку менше 30 календарних днів, а саме 24 календаних дні, інваліду ІІІгрупи ОСОБА_3 надано щорічну основну відпустку менше ніж 26 календарних дні, а саме 24 календарних дні;
ст.84 КЗпП (Відпустки без збереження заробітної плати), відпустки без збереження заробітної плати надаються тривалістю більше 15 календарних днів на рік, так працівнику ОСОБА_4 Надано в 2010 році відпустку без збереження заробітної плати тривалістю 17 календарних дні,
п.2.5 та аб.3 п.7.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерством юстиції України, Міністерством соціального захисту населення України від 29.07.1993 року № 58, а саме в особових картках працівники не ознайомлені під підпис з записами, що знаходяться в трудових книжках про призначення на роботу. Книга обліку трудових книжок в товаристві не ведеться.
При розгляді справи ОСОБА_1 свою вину в скоєнні адміністративного правопорушення визнав повністю, обставини у справі не оспорював, надав відповідні пояснення, також вина його підтверджується відповідним протоколом, наявними письмовими поясненнями, матеріалами проведеної перевірки.
Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до висновку, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 41 КУпАП.
Щире каяття винного суд визнає обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, суд не вбачає.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер правопорушення та обставини їх вчинення ОСОБА_1, враховується особа правопорушника та ступінь його вини, те, що він працює, раніше не піддавався адміністративним стягненням за вчинення аналогічних правопорушеннь.
За такої сукупності обставин у справі суд вважає за необхідне піддати ОСОБА_5 адміністративному стягненню у вигляді штрафу, як передбачено санкцією ч.1 ст. 41 КУпАП.
Керуючись ч.1 ст.41 КУпАП, суддя –
П О С Т А Н О В И В :
Накласти на ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП, адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 ( п”ятсот десяти) гривень 00 копійок на користь держави.
Роз'яснюємо , що згідно ст.307 КУпАП штраф має бути сплачений не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати штрафу в установлений законом строк постанова про адміністративне стягнення згідно ст.308 КУпАП буде надіслана для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби за місцем проживання порушника , місцем роботи або за місцем знаходження його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з порушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього кодексу; витрати на облік зазначених порушень.
Постанова може бути оскаржена або на неї може були внесено протест прокурора в Апеляційний суд Запорізької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.О.Мальований