справа № 3-7260/10
ПОСТАНОВА
10.12.2010 р. м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Іванченко Я.М., розглянувши матеріали, що надійшли з Ленінського ВМ УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
уродженки м. Вінниці, українки, громадянки України,
непрацюючої, зареєстрованої: м. Вінниця, АДРЕСА_1, проживаючої: м. Вінниця, АДРЕСА_2
за ст. 173-2 ч. 1КУпАП
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 24.11.2010 р. о 12.30 год., знаходячись за місцем свого проживання, перебуваючи у п’яному вигляді, вчинила сварку з бабусею ОСОБА_2, вході якої висловлювалась в бік останньої брутальною лайкою, погрожувала фізичною розправою та спричинила їй тілесні ушкодження, чим вчинила насильство в сім ї.
Особа, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 у судове засідання не з’явилась з не відомих суду причин. Про час, день і місце розгляду справи повідомлена завчасно і належним чином.
Вина ОСОБА_1 підтверджується: протоколом усної заяви та поясненнями бабусі ОСОБА_1 ОСОБА_2, протоколом про адміністративне правопорушення № 0015877 від 24.11.2010 р..
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що в його діях ОСОБА_1 вбачається адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч. 1 КУпАП - вчинення насильства в сім ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій психологічного характеру, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психологічному здоров ю потерпілого.
З урахуванням тяжкості вчиненого правопорушення, суд вважає за доцільне застосувати до правопорушниці ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу.
На підставі вище викладеного, керуючись ст.ст. 173-2 ч. 1, 283, 284 КУпАП, суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят одна) грн..
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області або опротестована прокурором протягом десяти діб з дня її винесення.
Суддя: