Справа № 3-1152/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 грудня 2010 року суддя Сколівського районного суду Львівської області Янко Б.Я. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Сколівського району та АТІ при ГУМВС у Львівській області
про притягнення до адмінвідповідальності
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 не працюючого
за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, 16.11.2010 року., о 19 год. 00 хв. с. Н.Рожанка Сколівського району Львівської області керував транспортним засобом Т-74 з явними ознаками алкогольного сп’яніння, на медичне освідчення для встановлення факту вживання алкоголю катигерично відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху України, і таким чином скоїв правопорушення передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1, свою вину визнав, вина правопорушника у вчиненому доведена протоколом про адміністративне правопорушення ВС1 № 129619 від 16.11.2010 року.
В діях ОСОБА_1, є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особи яка притягується до адміністративної відповідальності вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1, адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.
Керуючись ст.ст.283,284 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП і накласти на нього адмінстягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортними засобами на -1 (один) рік.
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів.
Суддя Янко Б.Я