Судове рішення #12963652

  03.12.2010  

Справа № 3-7818/10/06       

ПОСТАНОВА  

Іменем України  

22 грудня 2010 року                                         м. Харків  

  Київський районний суд м. Харкова  

Головуючий           -      суддя                  Золотарьова Л.І.  

За участю:  

прокурора  -                                          Омельченко І.І.  

секретаря        -                                    Шматок Т.О.  

  розглянувши адміністративну справу яка надійшла від першого заступника начальника Харківської обласної митниці - начальника СБК та ПМП про порушення митних правил у відношенні  

 

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Харцизька Донецької області, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, тел. НОМЕР_1,  

за ст. 339 Митного Кодексу України,-  

  ВСТАНОВИВ:  

21.10.2010 року під час проведення митного контролю ручної поклажі, багажу, особистих речей громадян, що відлітали з митної території України авіарейсом №751 сполученням „Харків-Стамбул”, було виявлено недекларування товару ОСОБА_1, який обрав форму проходження митного контролю „зелений коридор” і тим самим заявив, що не має товарів, які переміщуються через митний кордон України, із обов’язковим письмовим декларуванням, а також оподаткуванню чи переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Після перетину білої лінії „зеленого” коридору багаж ОСОБА_1 було оглянуто із застосуванням технічного засобу митного контролю – „Рапіскан”, на моніторі якого було видно предмети схожі на товар.     При здійсненні подальшого митно-прикордонного догляду транспортного догляду було виявлено ювелірні вироби на суму 7502,50 грн. і підлягає обов’язковому письмовому     декларуванню.      

  ОСОБА_1 в судовому засіданні визнав себе винним та пояснив, що поклав ювелірні вироби в сумку та через кілька днів відлетів до Турції, та при проходженні митниці в аеропорту вказали на наявність у його золотих виробів. Знайдені золоті вироби є їх сімейними цінностями  просить не застосовувати покарання у вигляді їх конфіскації.  

 

Суд, вислухавши правопорушника, перевіривши матеріали справи, вислухавши думку прокурора, який вважав, що до правопорушника необхідно застосувати стягнення у вигляді конфіскації предметів порушення, вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбачений ст. 339 МК України – порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.  

  Суд, враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу порушника, ступінь вини, обставини справи, вважає, що ОСОБА_1 підлягає адміністративній відповідальності та застосовує до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.  

  Керуючись ст.ст. 319, 322, 328, 339, 385, 386, МК України, ст.ст. 36, 280, 283, 284 КУпАП, суд,  

 

  ПОСТАНОВИВ:  

  Визнати винним ОСОБА_1 1974року народження, в скоєні правопорушення, передбаченого ст. 339 МК України і призначити стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.  

  Зобов’язати Харківську обласну митницю повернути – обручку з металу жовтого кольору у кількості 1 шт. вагою 5,28 г., обручку з металу жовтого кольору у кількості 1 шт. вагою 5,33 г., каблучку зламану з металу жовтого кольору без каменя у кількості 1 шт. вагою 4,5 г., каблучку зламану з металу жовтого кольору без каменя у кількості 1 шт. вагою 4,11 г., сережки з металу жовтого кольору з напайкою з металу білого кольору та з п*ятью білими каменями у кількості 2 шт. вагою 1,99 г., сережки з металу жовтого кольору овальної форми у кількості 1 шт. вагою 0,69 г., сережки з металу жовтого кольору овальної форми інкрустована металом білого кольору у кількості 1 шт. вагою 1,07 г., сережки з металу жовтого кольору інкрустована металом білого кольору та трьома білими каменями четвертий камінь відсутній у кількості 1 шт. вагою 1,92 г., сережки з металу жовтого кольору овальної форми у вигляді завитка без камінців у кількості 1 шт. вагою 1,70 г., каблучка зламана з металу жовтого кольору, інкрустована металом білого кольору та шість білими каменями у кількості 1 шт. вагою 1,48 г., кулон з металу жовтого кольору без каменя у кількості 1 шт. вагою 1,94 г. – загальна кількість предметів 12 шт. на загальну вартість 7502,50 грн.  

  Строк пред’явлення постанови для виконання складає три роки з дня її винесення та набирає чинності негайно.  

  Постанова суду може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Харківської області шляхом подачі до Київського районного суду м. Харкова апеляційної скарги або протесту прокурора протягом десяти днів з дня проголошення постанови.  

  Голо  вуючий – підпис вірно суддя

 секретар

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація