Судове рішення #12963381

  Копія:  

Справа № 3-2427-2010 р.  

  П О С Т А Н О В А  

 

 8 грудня 2010 року           суддя Уманського міськрайонного суду, Черкаської області Прокулевич В.С. розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ м. Умань та Уманського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1, за ч.3 ст. 122  Кодексу України  про адміністративні правопорушення, -

 в с т а н о в и в:

 ОСОБА_2, 6 жовтня 2010 року, близько 7 год. 35 хв., на автодорозі «Київ-Одеса», на 283 км., керуючи автомобілем „БМВ-530”, д.н.з НОМЕР_1, рухався зі швидкістю 180 км/год, перевищив швидкість руху більш як на 50 км/год.  

В суді, ОСОБА_2, свою вину у вчиненому адміністративному правопорушенні визнав.  

 Вина ОСОБА_2, в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами адміністративної справи і в його діях є склад  правопорушення, передбачений ч.3 ст. 122 КУпАП.

 Враховуючи обставини справи, пом’якшуючі та обтяжуючі вину обставини, дані на правопорушника, суддя вважає за необхідне обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.  

 Керуючись ч.3 ст. 122, 221, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -

     п о с т а н о в и в:

      Притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.122 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 510 гривень.  

 Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест до апеляційного суду Черкаської області, протягом десяти днів, з дня її винесення, через Уманський міськрайонний суд.  

   Суддя-підпис

З оригіналом згідно:

суддя                                          В.С.Прокулевич  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація