Судове рішення #12963290

                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                         Справа № 3-1551/10

 П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

24 листопада 2010 року                                                                                            м. Липовець

               Суддя  Липовецького районного суду Вінницької області МОЧУЛЬСЬКА Л.Т.,  розглянувши матеріали,   які надійшли від начальника Липовецького РВ ГУМВС України  у Вінницькій області,  про притягнення  до адміністративної відповідальності  

     ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та жительки АДРЕСА_1, українки, громадянки Росії, непрацюючої,  раніше не притягуваної до адміністративної відповідальності,  

за ч.1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

     22 жовтня 2010 року о 10 год. 00 хв. в с. Зозів Липовецького району ДІМ Липовецького РВ ГУМВС України у Вінницькій області було встановлено, що іноземцем – громадянкою Російської Федерації ОСОБА_1 було порушено правила перебування в Україні, а саме: вона проживає на території нашої держави за документом – тимчасовою посвідкою на постійне проживання серії ВН № 013227, термін дії якого закінчився . Своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення, відповідальність  за яке передбачена  ч.1 ст. 203   КУпАП.  

В  судовому  засіданні ОСОБА_1 свою  провину у вчиненні адміністративного правопорушення  визнала повністю, щиро  розкаялася у вчиненому. Суду пояснила, що посвідку потрібно було обмінювати із досягненням нею 45-річного віку, однак  жінка, то не мала не це коштів, то доглядала свою матір, яка є інвалідом 3 групи.

     Вина даної особи у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення встановлена судом на підставі: протоколу про адміністративне правопорушення серії ВІ/10 № 001777;  пояснень притягуваної в судовому засіданні; інших матеріалів, доєднаних до протоколу, - що в силу статті 251 КУпАП  є доказами в справі про адміністративне правопорушення.  

При  призначенні  виду  та розміру  адміністративного  стягнення враховується  особа  порушника, характер вчиненого  правопорушення, обставини, що  пом’якшують  та обтяжують  відповідальність.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 позитивно  характеризується за місцем свого проживання  в Україні,  відповідно до довідки-характеристики № 783 від 22.11.2010 року, виданої Зозівською сільською радою Липовецького району Вінницької області; на її утриманні знаходяться двоє дітей, вона доглядає свою матір, 1924 року народження, інваліда 3 групи. ОСОБА_1 щиро розкаялася  у  вчиненому; вперше притягається  до адміністративної відповідальності,  - що суд визнає обставинами, які пом»якшують відповідальність за  адміністративне правопорушення. Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення судом не здобуто.

Оцінивши докази; всебічно, повно та об»єктивно дослідивши всі обставини справи в їх сукупності, керуючись законом та правосвідомістю, а також враховуючи особу порушниці,  суд вважає можливим застосувати до неї покарання у виді мінімального розміру штрафу, передбаченого санкцією статті.

На підставі вищевикладеного та керуючись   ст.ст. 203 ч.1, 248-249, 251, 268, 283, 284   Кодексу  України  про адміністративні  правопорушення,  суд

П О С Т А Н О В И В :

     ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203  КУпАП та накласти  на неї адміністративне  стягнення  у виді    штрафу   в прибуток держави  в  сумі 340 (триста сорок) грн.  00  коп., що  становить   20   неоподатковуваних  мінімумів  доходів  громадян.    

     Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування  такої постанови – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. У протилежному випадку – з порушника буде стягнуто подвійний розмір накладеного штрафу у порядку примусового виконання.

Постанова  може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів .

Після закінчення цього  строку постанова набирає законної сили, якщо не надійде апеляційна скарга чи протест прокурора.

 СУДДЯ :                                                                    МОЧУЛЬСЬКА Л.Т.    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація