Справа № 3-2674
2010 р.
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
23 грудня 2010 року
суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Пархета А.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Умані та Уманського району в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, працюючого «Укравто», проживаючого АДРЕСА_1 за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В с т а н о в и в :
13 грудня 2010 року ОСОБА_1 близько 00.20 годин в м.Умань по вул.Леніна керував автомобілем Пежо-605 д.н.з.НОМЕР_1 в стані алкогольного сп ’ яніння.
В суді ОСОБА_1 вину визнав повністю.
Крім визнання вини, винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами цієї справи та протоколом про адміністративне правопорушення серії СА1 №114321 від 13 грудня 2010 року, складеного інспектором ДПС ВДАІ М.Умань та Уманського району Полюшко О.С. і в діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбачений ч.1 ст. 130 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом ’ якшують і обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, суддя рахує за необхідне обрати ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст.130 ч.1, 283, 284 КУпАП, суддя, -
П о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді 45 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена учасниками процесу або опротестована прокурором протягом 10 днів з моменту її проголошення.
Суддя Уманського міськрайсуду: