Судове рішення #12959109

      Справа № 2 – 2219/2010 року                                  

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

29 жовтня  2010 року Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі:  

головуючого судді: Яковець О.Ф.,  

при секретарі:          Дячковій А.О.,  

  розглянувши у відкритому  судовому  засіданні в м. Ромни цивільну  справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, -  

  В С Т А Н О В И В:  

 

Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу мотивуючи його тим, що 7 жовтня 2000 року  вони з відповідачем зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 Одруження з відповідачем виявилося невдалим, спільне життя не склалося, постійно виникають суперечки та непорозуміння, проживають окремо, шлюбні відносини між ними припинені з 2008 року, відновлення шлюбних відносин не можливе. Просить розірвати шлюб.  

У судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала.  

Відповідач позовні вимоги визнав та погодився на розірвання шлюбу.  

  Згідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України в разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.  

Відповідно до ст. 104, 110, 112 Сімейного кодексу України  шлюб припиняється внаслідок його розірвання , якщо подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них.  

Згідно зі ст. 11 ч. 2 ЦПК України особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.  

Наслідки визнання позову в судовому засіданні роз’яснені.  

Повноваження сторін на вчинення дій по визнанню позову судом перевірені.  

Відповідач не обмежений в цивільній процесуальній дієздатності, а тому розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд, включаючи і право на визнання позову.  

Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи та  інтереси інших осіб і є всі  законні підстави   для ухвалення рішення про задоволення позову.  

  Визнання відповідачем  позову слід прийняти і задовольнити позов.  

  Сплату державного мита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу необхідно покласти на відповідача, звільнивши від сплати позивачку.  

  За згодою позивача після розірвання шлюбу залишити їй прізвище « ОСОБА_1 ».  

  Керуючись ст. ст. 104, 110, 112  Сімейного кодексу України, ст. 11, 130,  174 ч.4, 208, 209, 213, 214, 215, 292, 294, 296  ЦПК України суд, -  

В И Р І Ш И В:  

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити повністю.  

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2, який був зареєстрований 7 жовтня 2000 року у виконкомі Глинської сільської ради Роменського району Сумської області , актовий запис № 9.  

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу сплату державного мита на користь держави в розмірі  17 грн. покласти на ОСОБА_2, звільнивши від сплати державного мита ОСОБА_1.  

Після розірвання шлюбу ОСОБА_1  залишити шлюбне прізвище – «ОСОБА_1».  

  Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги, а особам які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час оголошення судового рішення – протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

    Суддя підпис…  

Копія вірна:  

  СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО  
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                   О.Ф.ЯКОВЕЦЬ  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація