Судове рішення #12956713

 

УХВАЛА                                      Справа № 2-2096/10 р.  

про закриття провадження у справі  

06 грудня 2010 р.                                                                                                                  м. Суми  

  Зарічний районний суд м. Суми у складі: головуючого – судді Янголь Є.В., при секретарі Дубініна Т.Ю.,  

розглянувши в судовому засіданні в залі суду м. Суми цивільну справу за позовом  Публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк” до Товариства з обмеженою відповідальністю „Компан” та  ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитними договорами, -  

  ВСТАНОВИВ:  

  В провадженні суду перебуває зазначена цивільна справа.  

Як вбачається з матеріалів справи частина позивних вимог, а саме позовні вимоги ПАТ „УкрСиббанк” до ТОВ „Компан” про стягнення заборгованості,  не підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства так як спір виник між двома юридичними особами, а тому їх необхідно розглядати в порядку господарського судочинства.  

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 197, 205 ч.1 п. 1 ЦПК України, суд, –  

  УХВАЛИВ:  

  Закрити провадження у справі за позовом Публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк” до Товариства з обмеженою відповідальністю „Компан” та  ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитними договорами в частині позовних вимог до Товариства з обмеженою відповідальністю „Компан” в зв’язку з тим що вони не підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства.  

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана особою яка була присутня при її оголошенні протягом 5 днів з дня її оголошення а особою яка не брала участі в розгляді справи протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми.  

  Суддя                                                                              Янголь Є.В.  

Копія, з оригіналом згідно.  

Суддя                                                                              Янголь Є.В.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація