Судове рішення #12955080

    САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  

  СУДОВИЙ НАКАЗ  

  21 жовтня  2010 року                                                       Справа № 2-н-967/10  

  Суддя Самарського районного суду м.Дніпропетровська Маймур Г.Я., розглянувши заяву Комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради, юридична адреса: вул. Артільна, 6 б в м. Дніпропетровську, індекс 49081 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення грошових коштів за теплопостачання із ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, які проживають за адресою:  АДРЕСА_1.  

У відповідності до ст.526 ЦК України зобов’язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору.  

Керуючись ст. ст. 11, 12, 16, 509, 526, 611, 623  ЦК України, ст.ст.  3, 57, 60, 96, 102, 103 ЦПК України,                                                                          

Н А К А З У Ю:  

Стягнути солідарно із ОСОБА_2,  1950р.н, ОСОБА_3, 1950р.н, ОСОБА_4, 1977р.н, які проживають за адресою:  АДРЕСА_1, на користь Комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради, юридична адреса: вул. Артільна, 6 б в м. Дніпропетровську, індекс 49081, заборгованість теплопостачання у сумі   5175грн. 52 коп.   , а також судові витрати: судовий збір у сумі 25грн. 50коп. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення розгляду заяви  у сумі 30грн., на рахунок № 260023015872 в ВАТ «Ощадбанк», МФО № 305482, ЄДРПОУ 3663910   .  

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.  

  С у д д я  

С а м а р с ь к о г о  р а й о н н о г о  с у д у  

м. Д н і п р о п е т р о в с ь к а                _______________________    Г. Я. М а й м у р  

місце печатки суду                                                         підпис  

Згідно зі ст. 105 ЦПК України, боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 105 цього Кодексу, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви. (ст. 1051 ЦПК України).  

Відповідно до ст. 106 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.  

  Судовий наказ набрав чинності                 “ _______” __________________________ 2010р.  

  С у д д я  

С а м а р с ь к о г о  р а й о н н о г о  с у д у  

м. Д н і п р о п е т р о в с ь к а                   _____________________    Г. Я. М а й м у р                  

      місце печатки суду             підпис  

    ВІДМІТКИ ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО НАКАЗУ  


Дата надходження судового наказу на виконання   Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні   Загальна сума, відрахована за судовим наказом   Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві   Підстави повернення судового наказу   Підпис керівника установи, підприємства, організації  

(з прикладанням  печатки)     Примітки  






















        Інші відмітки: __________________________________________________________  

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________  

          САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  

вул. Електрична, 1 а  , м. Дніпропетровськ, Україна, 49112  

 

ОСОБА_2, ОСОБА_3,  

ОСОБА_4  

АДРЕСА_1  

21.10.2010р. М-2-н-967/10

 

Самарський районний суд м. Дніпропетровська направляє Вам копію судового наказу Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 21.10.2010р.  

   

Додаток: копія судового наказу на 1арк.  

  копія ухвали про прийняття до розгляду.  

 

Голова  

Самарського районного суду  

м. Дніпропетровська                                                              Г.Я. Маймур  

  Вик.Пилипенко О.М.  

      САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА  

вул. Електрична, 1 а  , м. Дніпропетровськ, Україна, 49112  

 

ОСОБА_2, ОСОБА_3,  

ОСОБА_4  

АДРЕСА_1  

21.10.2010р. М-2-н-967/10

 

Самарський районний суд м. Дніпропетровська направляє Вам копію судового наказу Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 21.10.2010р.  

   

Додаток: копія судового наказу на 1арк.  

  копія ухвали про прийняття до розгляду.  

 

Голова  

Самарського районного суду  

м. Дніпропетровська                                                              Г.Я. Маймур  

  Вик.Пилипенко О.М.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація