№3-2268/2010
ПОСТАНОВА
16 грудня 2010 року м. Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Діденко С.О., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від ВДАІ м. Добропілля УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Добропілля Донецької області, громадянина України, працюючого шахта «Білозерська», який мешкає у АДРЕСА_1,
в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
В суд надійшов адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за те, що він 20 листопада 2010 року біля 11.00 годин у м. Добропілля по вул. Добролюбова керував автомобілем ВАЗ 2107 н/з НОМЕР_1 з наявними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю із ротової порожнини, почервоніння очей), продув трубку КТ та після чого вона змінила колір з жовтого на зелений. Від проходження медичного обстеження відмовився у присутності двох свідків, чим порушив п.2.5 ПДР України.
До суду 9,16 грудня 2010 р. ОСОБА_1 не з’явився, хоча був своєчасно та в установленому законом порядку повідомлений про час розгляду адмінматеріалів. Керуючись вимогами ст. 268 КпАП України, вважаю можливим розглянути адмінматеріали у відсутності правопорушника, направивши після розгляду копію постанови для повідомлення.
Вивчивши матеріал адміністративної справи (протокол АН1 № 241286), вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 221, 130 ч. 1 КУпАП, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, адміністративне стягнення за ст. 130 ч.1 КУпАП у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів на строк 1 (один) рік.
Постанову по справі може бути опротестовано прокурором, або подана скарга до Апеляційного суду через Добропiльський мiськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Добропільського
міськрайонного суду С.О.Діденко