Судове рішення #12953631

  Справа № 2 – 1063/2010 року  

  Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И  

  28 грудня 2010 року Білогірській районний суд Автономної Республіки Крим у складі:  

головуючого -             судді Лущеко Л.Г.  

при секретарі -               Качкаєвій М.І.  

за участю представника позивача -         ОСОБА_1,  

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Білогірську цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,  

В С Т А Н О В И В :  

  сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 27 вересня 2003 року, від якого дітей не мають.  

Позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачем, мотивуючи свої вимоги тим, що сумісне життя з чоловіком не склалося. Через різні побутові сварки, почуття любові поступово були втрачені, а також втрачені почуття взаємоповаги. Більше чотирьох місяців вони не проживають разом, живуть в різних місцях, намірів відновити подружні відносини вона не бажає. Від шлюбу дітей не мають, але відповідач не згоден на розірвання шлюбу через РАЦС, через що вона вимушена звернутися до суду.  

Позивач у судове засідання не з”явилась, представила заяву, у якій просить суд слухати справу у її відсутність, на позові наполягає (а.с. 13).  

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала у повному обсязі, суду пояснила, що сторони разом не мешкають з травня 2010 року, від шлюбу дітей немає.  

Відповідач у судове засідання не з”явився з невідомої суду причини, хоча сповіщений був належно та своєчасно (а.с. 17-18).  

Суд, з урахуванням думки представника позивача, вважає за можливе слухати справу у відсутність сторін за наявними матеріалами справи та ухвалити заочне рішення.  

Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне позов задовольнити по наступним підставам. Сторони дійсно знаходяться у зареєстрованому шлюбі, що убачається зі свідоцтва про укладення шлюбу (а.с. 7). Сторони мешкають окремо, що підтверджується копією паспорта позивача та адресною довідкою (а.с. 6, 10).  

Відповідачу - ОСОБА_2 після розірвання шлюбу слід залишити прізвище “ОСОБА_2”.  

Таким чином, вимоги позивача не суперечать вимогам ст.ст.104, 112 Сімейного кодексу України, не порушують прав і законних інтересів сторін, держави.  

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 112 СК України, ст. ст. 10, 60, 169, 212 – 215, 224-228, 294 ЦПК України, суд  

В И Р І Ш И В:  

позов задовольнити.  

Шлюб ОСОБА_2 та ОСОБА_3, зареєстрований 27 вересня 2003 року виконавчим комітетом Криничненської сільської ради Білогірського району Автономної Республіки Крим України, актовий запис № 10, розірвати.  

Відповідачу - ОСОБА_2 після розірвання шлюбу залишити прізвище “ОСОБА_2”.  

Відповідачем заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом  

десяти днів з дня отримання копії рішення.  

Позивачем на рішення може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня одержання   його копії   в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Білогірській районний суд АР Крим.  

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.  

 

Головуючий          

                       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація