Судове рішення #12952224

Справа № 2-97 / 2010 року  

  РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

  27 грудня 2010 року Ширяївський районний суд Одеської області в складі:  

 Головуючого                                         судді      Янковського В.К.                    при секретареві                                         Чумаченко І.Л.,                  з участю:

 Представника позивача                                ОСОБА_1,

 Представника третьої особи                                                           ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Ширяєве  справу за позо-вом ОСОБА_3 до ТОВ а/ф «Прогрес - Плюс» Ширяївського району Одеської області про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,

ВСТАНОВИВ:

 Позивач просить суд стягнути з відповідача на її користь суму матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП та пошкодження автомобіля «Dacia Supernova» 2003 року випуску, д/н НОМЕР_1, яка з урахуванням індексу інфляції станом на 1 липня 2010 року становить 33279 гривень 60 копійок. Також просить стягнути з відповідача 10000 гривень в рахунок відшкодування завданої моральної шкоди, судові витрати у розмірі 742 гривні, витрати на правову допомогу – 250 гривень, витрати на проведення експертизи – 525 гривень.

 В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги та просить задовольнити їх в повному обсязі.

 Представник відповідача в судове засідання не з’явилася, хоча своєчасно і належним чином повідомлялася про день час розгляду справи, про причини неявки суд не повідомила і суд, при відсутності заперечень зі сторони представника позивача, відповідно до вимог частини 4 ст. 169 ЦПК України, розглянув справу на підставі доказів, які є в справі.       

 Представник третьої особи вважає, що позовні вимоги повинні бути відшкодовані по первинному позову, без моральної шкоди.

 Позовні вимоги підтверджуються:

-   довідкою ДАІ  - а.с. 10;

-   постановою про відмову в порушенні кримінальної справи віл 31 липня 2007 року – а.с. 12;

-   постановою Ширяївського районного суду Одеської області від 14 вересня 2007 року - а.с. 13;

свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу – а.с. 7;

висновком незалежної експертизи № 09-069 від 30 вересня 2007 року щодо визначення вартості матеріального збитку, спричиненого власнику транспортного а.с. 15-16;

-   рахунком № 09-069 від 27 вересня 2007 року, - а.с. 17;

-   протоколом огляду та перевірки технічного стану транспортного засобу – а.с. 19-50;

 Правовідносини сторін регулюються цивільним законодавством.

 

Позивачем не надано доказів про спричинення йому моральної шкоди. А відповідно до звіту комісії по встановленню розміру матеріального збитку, спричиненого власнику транспортного засобу № 09-069 від 30.09.2007 року, матеріальний збиток становить 18699 гривень 95 копійок.

Відповідно до ст. 1166 ЦК України, особа, що завдала шкоду майну фізичної особи, повинна відшкодувати її в повному обсязі і тому, на підставі вимог 1192 ЦК України позов слід   задовольнити частково  .

Згідно вимог частини 1 ст. 88 ЦПК України, стороні на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею та документально підтвердженні судові витрати.

Керуючись ст.ст. 208, 213, 215, 226 ЦПК України, суд      

 ВИРІШИВ:

      Задовольнити позов ОСОБА_3 частково.

 Стягнути з ТОВ а/ф «Прогрес - Плюс» (смт Ширяєве Одеської області, вул. Леніна 80) на користь ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в рахунок відшкодування завданої майнової шкоди матеріальні збитки на суму 18699 гривень 95 копійок, вартість послуг експерта в сумі 525 гривень 60 копійок, витрати на отримання правової допомоги – 250 гривень, судові витрати : за сплату судового збору – 712 гривень та 30 гривень за ІТЗ судового процесу, а разом   20 217 (двадцять тисяч двісті сімнадцять) гривень 55 копійок.  

 В задоволенні  решти позовних вимог – відмовити.

 Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.Письмову заяву про перегляд заочного рішення слід подати протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

 

                                              Суддя

  • Номер: 6/758/172/15
  • Опис: подання ВДВС Подільського району щодо видачі дубліката виконавчого листа
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-97/10
  • Суд: Подільський районний суд міста Києва
  • Суддя: Янковський Валерій Костянтинович
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.06.2015
  • Дата етапу: 29.07.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація