Справа №2-10656/10
УХВАЛА
Іменем України
02 листопада 2010 року Дзержинський районний суд міста Харкова в складі:
головуючого - судді: Задорожного М.І.
при секретарі: Полях О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Дзержинському районі м. Харкова про визнання бездіяльності неправомірною та визнання права на отримання невиплаченої надбавки до пенсії відповідно до ЗУ «Про соціальний захист дітей війни»,
Встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом до Управління пенсійного фонду України в Дзержинському районі м. Харкова про визнання бездіяльності неправомірною та визнання права на отримання невиплаченої надбавки до пенсії відповідно до ЗУ «Про соціальний захист дітей війни».
Представник позивача, який діє на підставі довіреності, надав до суду заяву в якій просить залишити позовну заяву без розгляду та повернути сплачені судові витрати.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає можливим залишити позовну заяву без розгляду.
На підставі вимог ст.. 83 ЦПК України у разі залишення позовної заяви без розгляду сплачений судовий збір та судові витрати за інформаційно технічне забезпечення підлягають поверненню.
Позивачем на підставі квитанції №3292/з91 від 14.07.2010 року сплачено витрати за інформаційно технічне забезпечення розгляду справи в сумі 37 гривень, та на підставі квитанції №3292\з92 від 14.07.2010 року сплачено судовий збір в розмірі 51 гривня, у зв’язку з залишенням позовної заяви без розгляду підлягають поверненню позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 83, 207, ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Дзержинському районі м. Харкова про визнання бездіяльності неправомірною та визнання права на отримання невиплаченої надбавки до пенсії відповідно до ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» – залишити без розгляду.
Зобов'язати Управління Державного казначейства у Дзержинському районі міста Харкова повернути ОСОБА_1, сплачений ним за квитанцією №3292\з92 від 14.07.2010 року судовий збір в розмірі 51 гривня.
Зобов'язати Управління Державного казначейства у Дзержинському районі міста Харкова повернути на ОСОБА_1, сплачені ним за квитанцією №3292/з91 від 14.07.2010 року кошти на оплату витрат на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 37 гривень.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя