Судове рішення #12947670

Справа №  2-5749/10  

ЗАОЧНЕ  

РІШЕННЯ                

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

27 грудня   2010 року м. Вільнянськ

Вільнянський районний суд Запорізької області у складі :

головуючого судді   Шевченко В.І.

при секретарі   Якубовській Т.М.


 розглянувши у відкритому  судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_3 до ОСОБА_4   про розірвання шлюбу,-

  в с т а н о в и в:  

 Позивач ОСОБА_3 звернулась  до суду з позовом про розірвання шлюбу до ОСОБА_4 посилаючись на те, що 07 серпня 1998   вони зареєстрували шлюб в Павлівській сільській раді Вільнянського району Запорізької області,  про що зроблено відповідний актовий запис №06, та видано свідоцтво про одруження  серії 1-ЖС №НОМЕР_1

Від даного спільних дітей не мають.

Подружні стосунки між ними припинились з травня 2009 року.  

Причина розпаду сім'ї полягає в тім, що між ними постійно виникали сварки та суперечки, що спричинило відсутність взаєморозуміння й втрати почуттів, довіри, поваги та любові один до одного.

У судовому засіданні позивач наполягає на позовних вимогах, та просить суд розірвати шлюб з відповідачем, примиритися категорично не бажає, та просить залишити прізвище взяте при оформленні шлюбу.

Відповідач в судове засідання призначене на 11.11.2010 р., та 27.12.2010 року не з’явився, не дивлячись на те, що був повідомлений судом належним чином,  що підтверджується поштовими повідомленнями, але про причину своєї неявки до суду не повідомив, та заперечень по справі не надав.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає можливим розглянути дану позовну заяву без участі відповідача, на підставі наявних у позові доказів згідно ст. 169 ч.4 ЦПК України, постановивши заочне рішення, позивач заперечень не має.

 Суд вислухавши пояснення позивача і проаналізувавши обставини справи, вважає, що заявлений позов підлягає задоволенню з наступних підстав.  

Факт перебування сторін у шлюбі  підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу серії 1-ЖС №НОМЕР_1

Враховуючи обставини, що сторони подружні стосунки не підтримують, і підтримувати їх у подальшому наміру не мають, втратили взаємоповагу та любов один до одного,  проживають окремо,  суд доходить висновку, про те що сім'ю зберегти немає можливості, тому шлюб за вимогою позивача суд розриває.

У відповідності зі ст.113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.    

             Керуючись ст.ст.10, 58, 60,88,174,212-215,294,296 ЦПК України, ст.ст. 110,112,113 Сімейного Кодексу України, суд –

                                                                   2

                           В И Р І Ш И В :  

                                                   

 Позов ОСОБА_3 до ОСОБА_4   про розірвання шлюбу - задовольнити.    

 

 Розірвати шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_4, зареєстрований 07 серпня 1998 року Павлівською  сільською радою Вільнянського району Запорізької області, актовий запис №06.

 Після розірвання шлюбу встановити прізвище ОСОБА_3 за її вибором «ОСОБА_3».

 Надіслати копію рішення після набрання ним законної сили до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до  Державного реєстру актів цивільного стану громадян та поставлення відмітки в актовому записі про шлюб.    

 Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

 Рішення може бути оскаржене  шляхом подачі апеляційної скарги до  Апеляційного суд Запорізької області, через Вільнянський районний суд Запорізької області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

  Суддя :                                                    В.І.Шевченко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація