Судове рішення #1294160
Справа №2-940/07р

Справа №2-940/07р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

З травня 2007 р.                                                          Бердянський міськрайонний суд

в складі: головуючого:                                 судді Ревуцького С.І.

при секретарі:                                                          Панченко Л.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бердянську справу за позовом ЗАТ "Бердянське підприємство теплових мереж" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги по гарячому водо -, теплопостачанню в сумі 840,44 грн.,

ВСТАНОВИВ:

ЗАТ "Бердянське підприємство теплових мереж" звернулось до суду з позовом про стягнення заборгованості з ОСОБА_1, ОСОБА_2 за послуги по гарячому водо -, теплопостачанню в сумі 840,44 грн.

Представник позивача Чурілова О.А. за дорученням в судовому засіданні пояснила, що у АДРЕСА_1 мешкає сім'я ОСОБА_1 в складі з трьох осіб. Опалювальна площа квартири складає 63,10 квадратних метрів, квартира приватизована, наявності пільги немає. Відповідачі мають заборгованість за наданні послуг по гарячому водо -, теплопостачанню за період з 01.11.2005 року по 01.06.2006 рік в сумі 840,44 грн., у добровільному порядку заборгованість не сплачують, що видно з довідки про борг по оплаті та інвентарної картки, тому позивач і звернувся до суду, просить стягнути з відповідача заборгованість по гарячому водо -, теплопостачанню в сумі 840,44 грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в суді в розмірі ЗО грн.

Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, які належним чином сповіщенні про день, час та місце розгляду справи через засоби масової інформації - газету „Запорізька правда" від 28.04.2007 року, в судове засідання не з'явились, від них не надійшло повідомлення про причини неявки.

В зв'язку з викладеним суд ухвалив прийняти заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, позивач проти такого вирішення справи не заперечував.

Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення представника позивача, суд вважає позов обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав:

Відповідачі зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1, що підтверджується довідкою КП «Житлосервіс-2 А» № 1160 від 21.06.2006 року.

За період з 01.11.2004 рік по 01.06.2006 рік заборгованість по оплаті за надані послуги з гарячого водо-, теплопостачання складає 840,44 грн., що підтверджується приписом-попередженням № 2714 від 23.06.2006 року, довідкою про заборгованість від 23.06.06 року, копією особового рахунку № 7342 201359.

Згідно ст.32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги" плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору, розмір плати розраховується, виходячи з розмірів затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку.

Відповідно до ст. 20 зазначеного Закону споживач зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

 

2

В судовому засіданні встановлено, що з ОСОБА_1 було укладено договір на постачання теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання але з технічних причин примірник позивача був втрачений, що підтверджується відповідною довідкою.

Згідно ст. 67 ЖК України - плата за комунальні послуги ( водопостачання, газ, теплова енергія і інші послуги) нараховується окрім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Згідно ст. ст. 64, 65 ЖК України члени сім'ї наймача несуть солідарну відповідальність за зобов'язаннями.

Згідно ст.68 ЖК України - наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги, тобто щомісячно.

Враховуючи, що відповідачі, маючи заборгованість, в добровільному порядку не вносять оплату за послуги з гарячого водо- і теплопостачанню, суд вважає за необхідне суму боргу 840,44 грн. стягнути в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст. 10, 11, 81, 88, 212-215, 224-226 ЦПК України, ст. 64-65, 67-68 ЖК України, ст.ст. 20, 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги", суд

ВИРІШИВ:

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2

на користь закритого акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» заборгованість за послуги з гарячого водо- і теплопостачанню в сумі 840 грн. 44 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в суді в сумі ЗО грн., а всього 870 грн. 44 коп.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2

судовий збір в доход держави в сумі 51грн.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Запорізької області через Бердянський міськрайонний суд.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація