Справа № 2-408/10
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2010 року смт.Любар
Любарський районний суд Житомирської області у складі:
головуючого – судді: В.Б.Шидловського
при секретарі: В.М.Лісничій
розглянувши у відкритому судовому засіданні у смт.Любар справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач вказує на те, що 10 вересня 1999 року він зареєстрував шлюбі із ОСОБА_2. 05 жовтня 2010 року шлюб між ними було розірвано. В період спільного проживання у них народився син – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який на даний час проживає разом із позивачем та перебуває на повному його утриманні.
Обставини в сім"ї склались таким чином, що після розірвання шлюбу 05 жовтня 2010 року відповідачка не надає матеріальної допомоги на утримання дитини. Враховуючи вищевикладене, позивач просить суд постановити рішення про стягнення з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканки АДРЕСА_1, на його користь, аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини всіх видів її доходів, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з дня подачі заяви і до досягнення сином повноліття, тобто до 25.06.2018 року.
Стягнення розпочати з 28.10.2010 року. Допустити негайне виконання рішення суду в межах платежу за один місяць.
У судовому засідання позивач заявлені позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Відповідачка позов не визнала та заперечувала в його задоволенні, оскільки вважає, що вона виховувала та забезпечувала дитину до 10 років, а дальше черга це робити батькові.
Розглянувши та дослідивши матеріали справи, суд приходить до слідуючого:
Свідоцтвом про народження серії 1-ТП № НОМЕР_1 від 26 жовтня 2010 року стверджується, що ОСОБА_3 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в сім"ї ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
Згідно рішення Любарського районного суду Житомирської області № 2-203/10 від 05 жовтня 2010 року, шлюб зареєстрований 10 вересня 1999 року Березівською сільською радою Любарського району Житомирської області, актовий запис №4 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 розірвано. Після розірвання шлюбу ОСОБА_2 залишено прізвище – ОСОБА_2. Неповнолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишено для подальшого проживання з батьком – ОСОБА_1.
Довідкою № 684 від 19.10.2010 року виданою виконкомом Березівської сільської ради Любарського району стверджується, що ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4 дійсно проживає разом із своїм батьком ОСОБА_1 на території Березівської сільської ради та перебуває на повному його утриманні.
Судом встановлено, що обставини в сім”ї склались таким чином, що відповідачка не надає матеріальної допомоги на утримання дитини, а тому у зв’язку із зібраними по справі доказами суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають до задоволення повністю.
Керуючись ст.ст.10, 60, 88, 209 п.3, 212, 213, 214, 215, 367 п.1 ЦПК України, ст.ст. 80-84, 180-183, 184 СК України, суд,-
Р І Ш И В:
Позов задоволити.
Стягувати із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканки АДРЕСА_1, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_7, аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, у розмірі 1/4 частини всіх видів її доходів, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з дня подачі заяви і до досягнення сином повноліття, тобто до 25.06.2018 року.
Стягнення розпочати з 28.10.2010 року. Допустити негайне виконання рішення суду в межах платежу за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 грн. судового збору на розрахунковий рахунок № 31418537700312 відкритий в УДК у Житомирській області МФО 811039, на користь Любарської селищної ради, ідентифікаційний номер 04345664.
Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 грн. на розрахунковий рахунок 31214259700311, УДК у Любарському районі, код ЗКПО 22062504, МФО 811039, призначення платежу: «ІТЗ до Любарського районного суду».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя
Любарського районного суду В.Б.Шидловський
- Номер:
- Опис: про визнання права власності на нерухоме майно
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-408
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Шидловський Віктор Броніславович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.04.2011
- Дата етапу: 16.05.2011