Судове рішення #12928520

Справа № 3-2825/10  

 

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И  

30.11.2010 року суддя Білозерського районного суду Херсонської області Строілов С.О., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч.2 КУпАП відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця Херсонської області, непрацюючого, який мешкає за адресою: Херсонська область, АДРЕСА_1

В С Т А Н О В И В:  

13.11.2010 року о 19-05 год. ОСОБА_1 в смт.Білорзерка Херсонської області керував автомобілем ВАЗ 21063 д/н НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження у передбаченому порядку медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, чим порушив п.2.5 ПДР України, що підтверджується поясненнями самого правопорушника даними під час складання протоколу.      

В суді ОСОБА_1 свою вину у скоєному правопорушенні не заперечував.

За вказане правопорушення передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Оскільки з матеріалів справи вбачається, що у вересні 2010 року ОСОБА_1 вчинив аналогічне правопорушення, він підлягає відповідальності згідно з ч.2 ст.130 Кодексу України про адміністративне правопорушення, при цьому адміністративне стягнення у вигляді оплатного вилучення транспортного засобу не підлягає застосуванню до правопорушника, оскільки згідно з наявними в матеріалах справи відомостями транспортний засіб належить не йому, а сторонній особі.

Керуючись ст.ст. 130 ч.2, 283 КУпАП, суддя –  

П О С Т А Н О В И В :      

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Херсонської області через Білозерський районний суд Херсонської області.

  Суддя                                         Строілов С.О.  

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація