Код суду 0555
Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області
СУДОВИЙ НАКАЗ
28 грудня 2010 р. Справа № 2-Н-733
Суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області БИЧКОВ П.Ю., розглянувши заяву ВАТ "Укртелеком" від імені якої діє Донецька філія ВАТ "Укртелеком" в інтересах цеху телекомунікаційних послуг №28 Донецької філії ВАТ "Укртелеком" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 на користь цеху телекомунікаційних послуг №28 Донецької філії ВАТ "Укртелеком" 102,55 грн. - заборгованість за послуги електрозв'язку, 30 грн. сплачених за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи та 25.50 грн. - судового збору, всього – 158,05 грн., керуючись ст. ст. 96-102 ЦПК України,-
Н А К А З У Ю:
Стягнути з ОСОБА_1, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь цеху телекомунікаційних послуг №28 Донецької філії ВАТ "Укртелеком", що знаходиться за адресою: м. Ясинувата, вул. Орджонікідзе, 124 А (розрахунковий рахунок № 260051326 в ДОД ВАТ “Райффайзен Банк Аваль” м. Донецьк, МФО 335076, ЕДРПОУ 01183764) 102,55 грн. - заборгованість за послуги електрозв'язку, 30 грн. сплачених за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи та 25.50 грн. - судового збору, всього – 158,05грн.,
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачеві.
Суддя П.Ю. Бичков
Згідно зі ст. 104 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати до суду заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана у встановлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановлюється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст.106 ЦПК).