Судове рішення #12920208

 Справа № 2-з-69/10

  У Х В А Л А  

про забезпечення позову

  13 грудня 2010 року                                        м. Звенигородка  

    Звенигородський районний суд Черкаської області  

    у складі : головуючої судді  Демченко В.С.  

      при секретарі      Некречій Н.Я.  

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Звенигородки заяву ПАТ КБ “ПриватБанк” про забезпечення позову  

  в с т а н о в и в:  

    В провадженні Звенигородського районного суду знаходиться цивільна справа, провадження в якій відкрито 13.12.2010 року за позовом ПАТ КБ “Приватбанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення.  

ПАТ КБ “Приватбанк” просить з метою забезпечення позову: вилучити предмет застави та передати його у заклад ПАТ КБ «ПриватБанк» автомобіль CHERI A15 AMULET, рік випуску 2007, тип ТЗ: легковий автомобіль, № кузова/шасі НОМЕР_2, реєстраційний номер НОМЕР_1, що належить ОСОБА_1 на праві приватної власності; обмежити відповідача у праві виїзду за межі України до виконання ним своїх зобов’язань; заборонити відділу у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Черкаській області видачу відповідачу паспорта/проїзного документа; Адміністрації Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо тимчасового затримання та вилучення наявних у відповідача паспортів/проїзних документів.  

Ст. 44 Закону України «Про заставу» встановлено, що закладом є застава рухомого майна, при якій майно, що складає предмет застави, передається    заставодавцем у володіння заставодержателя.  

П. 17.10, 34.8 Договору застави рухомого майна № CZ0AK00100105, укладеного 14.08.2007 року між позивачем та відповідачем ОСОБА_1, передбачено, що у випадку порушення заставодавцем будь-якого із зобов’язань за кредитним договором, заставодавець зобов’язаний доставити предмет застави за адресою м. Звенигородка, Черкаської області, АДРЕСА_2, та передати його в заклад заставодержателю, у строк 7 днів з моменту пред’явлення заставодержателем письмової вимоги з вказівкою суми заборгованості, строк сплати якої настав, а також неустойки.  

Враховуючи наведене, суд вважає, що не має підстав для постановлення ухвали про забезпечення позову в частині передачі в заклад позивачу заставленого майна відповідача, дані дії передбачено Договором застави рухомого майна № CZ0AK00100105, укладеного між сторонами 14.08.2007 року, крмі того, вказана вимога є предметом заявленого позову.  

Згідно ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» від 21.01.1994 № 3857-XII, громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, якщо щодо нього подано цивільний позов до суду - до закінчення провадження у справі.  

Враховуючи те, що в провадженні Звенигородського районного суду знаходиться вище зазначена цивільна справа, слід тимчасово обмежити відповідача ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України до закінчення провадження у справі.  

На підставі ст.6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в України громадян України", керуючись ст. 151-153 ЦПК України,  

  у х в а л и в:  

  заяву ПАТ КБ “ПриватБанк” про забезпечення позову задовольнити частково.  

  Тимчасово обмежити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованого за адресою: м. Звенигородка, Черкаської області, АДРЕСА_1 у праві виїзду за межі України до закінчення провадження у  цивільній справі за позовом ПАТ КБ “Приватбанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення на майно.  

    Ухвала підлягає негайному виконанню в порядку встановленому для виконання судових рішень.  

  Копію ухвали невідкладно направити ПАТ КБ “ПриватБанк”, Відділу ДВС Звенигородського районного управління юстиції для подальшого направлення до Адміністрації Державної прикордонної служби України, а відповідачу ОСОБА_1 – негайно після її виконання.  

    Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку  подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано, а в разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після  розгляду справи  апеляційним судом.  

    Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

  Суддя    

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація