Судове рішення #12919102

Справа № 3-8231/10/12  

П О С Т А Н О В А  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

 

 23 грудня 2010 р.                 Суддя Київського районного суду м. Харкова Садовський К.С., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов від  начальника Київського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області про притягнення  до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Харкова, громадянина України, не працює, проживає за адресою: м. Харків., АДРЕСА_1,

по ч.1 ст. 1732  КпАП України, -

 ВСТАНОВИВ :

 04.12.2010 р. гр. ОСОБА_1 за місцем свого мешкання по АДРЕСА_1 в м. Харкові, влаштував родинну сварку, під час якої висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим допустив насильство в родині.

Протокол про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 підписав, з викладеними в протоколі фактами погодився, визнав факт вчинення сварки з бабусею, пояснивши, що в ході сварки виражався нецензурною лайкою та ображав її.

У судове засідання ОСОБА_1  не з’явився, хоча судом вживались заходи щодо його повідомлення про день слухання справи. Клопотань про відкладення справи в суд не надходило. Відповідно до ст. 268 КпАП України суд розглядає справу в його відсутність.

Вивчивши матеріали адміністративної справи суд вважає, що у діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КпАП України, а його винність у вчиненні правопорушення підтверджується: постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 06.12.2010 р. (а.с.1), протоколом про адміністративне правопорушення ХА № 017759 від 07.12.2010 р. (а.с.2), рапортом співробітника міліції (а.с.3), поясненнями ОСОБА_2 (а.с.4), протоколом-поясненнями правопорушника (а.с.5).  

Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст. 1732 , ч.1 ст. 268, ст.ст. 279, 283 КпАП України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ :

 ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1732   КпАП України, і оштрафувати в доход держави  на 68 /шістдесят вісім/ грн.      

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області через Київський районний суд м. Харкова протягом десяти днів з дня винесення постанови.

  СУДДЯ

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація