Справа № 2 –а- 8221/2010
У Х В А Л А
про виправлення описок у судовому рішенні
30 грудня 2010 року Слов’янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Чернишова Ю.В.
при секретарі Гречко О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описок у судовому рішенні, -
ВСТАНОВИВ:
14 грудня 2010 року Слов’янським міськрайонним судом Донецької області винесено постанову по адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління пенсійного Фонду України в м. Слов’янськ про визнання дій неправомірними і зобов’язання зробити перерахунок пенсії. Позовні вимоги задоволені частково.
23 грудня до суду звернулась позивачка ОСОБА_1 з заявою про виправлення описок у судовому рішення, оскільки у результативній частини тексту постанови суду від 14.12.2010 року зазначено адресу “ Ясинувата ”, замість “ Слов’янськ ”.
Сторони у судове засідання не з’явилися, про час, дату та місце судового засідання повідомлялись належним чином, їх неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлення у судовому рішенні.
Суд, вивчивши матеріали вищезазначеної справи, вважає, що в рішенні суду необхідно виправити описки.
Як вбачається з позовної заяви та матеріалів справи, заявник просив визнати дії неправомірними і зобов’язати зробити перерахунок пенсії Управління пенсійного Фонду України в м. Слов’янськ.
Відповідно до вимог ч.1 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи заінтересованої особи виправити допущені у судовому рішенні цього суду описки чи арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Таким чином у вказаному рішенні допущені описки в зазначені адреси відповідача.
Керуючись ч.1 ст. 169 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описок у судовому рішенні – задовольнити.
У результативній частини тексту рішення суду вважати правильною адресу “ Слов’янськ ” замість не вірно зазначеного “ Ясинувата ”.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя
Слов'янського міськрайонного суду Ю.В. Чернишов