Справа 2-4022-10р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2010 року Бердянський міськрайонний суд Запорізької області в складі:
головуючого - судді Полєвої Н.М.
при секретарі - Михайлової Н.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бердянськ цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, суд -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1, звернулася до Бердянського міськрайонного суду Запорізької області з позовом до відповідача ОСОБА_3 про стягнення аліментів.
22 червня 2010 року до суду надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду у зв’язку з вирішенням питання у добровільному порядку.
З огляду на те, що заява позивача не суперечить закону і не порушує прав і законних інтересів інших осіб, вона може бути прийнята судом.
Відповідно до п.5 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.ст. 11,18, п.5 ст. 207 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву позивача по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, про залишення позову без розгляду – задовольнити.
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана апеляційному суду Запорізької області через Бердянський міськрайонний суд Запорізької області протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або може бути подана в п’ятиденний строк без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ: