Справа №3-7363/10/17
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2010 р. Суддя Київського районного суду м. Харкова Губська Я.В., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника ВДАІ по обслуговуванню Київського району м. Харкова та АТІ ГУМВСУ в Харківській області по притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, мешкає: АДРЕСА_1
за ч.2 ст.130 КпАП України,
В С Т А Н О В И В:
28.10.2010 р. о 04-10 год. ОСОБА_2 керував автомобілем НОМЕР_1 по пл.. Пролетарська у м. Харкові, знаходячись з явними ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота). Від медичного огляду у наркотичному центрі правопорушник відмовився у присутності двох понятих. Своїми діями ОСОБА_2 порушив п.2.5, п.2.9 ПДР України.
Правопорушник у судове засідання не з’явився, хоча про день і час розгляду справи повідомлявся. Відповідно до ст. 268 КпАП України суд розглядає справу в його відсутність.
Суд вважає, що винність ОСОБА_2 у вчинені адміністративного правопорушення за ч.2 ст.130 КпАП України підтверджується матеріалами адміністративної справи, копією постанови від 15.10.09 року, протоколом про адміністративне правопорушення, який він у присутності двох понятих підписати відмовився.
Суд, враховуючи особу правопорушника, той факт що раніше він притягувався до адміністративної відповідальності, застосовує до ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.
Керуючись ст.ст.279, 268, 283, ч.2 ст.130 КпАП України, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 визнати винним у вчинені правопорушення за ч.2 ст.130 КпАП України, та призначити стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма транспортними засобами строком на два роки. Строк обчислювати з моменту вилучення посвідчення водія.
.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області через Київський районний суд м. Харкова протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ: підпис. З оригіналом згідно
Суддя:
Постанова набирає чинність після закінчення 10-ти денного строку для її оскарження, та може бути пред’явлена до виконання протягом трьох років.