Справа № 3-2420/2010р.
П О С Т А Н О В А
06 грудня 2010 року м. Цюрупинськ
Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Яценко О.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, громадянина України,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
25 жовтня 2010 року о 05-00 год. на р.Конка біля с.К.Лагері Цюрупинського району Херсонської області, гр.-н ОСОБА_1, здійснював ловлю риби промисловим знаряддям лову-мисиновою сіткою на дерев’яному човні. Затриманий під час постановки сітки в воду, своїми діями порушив п.3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства», ст.63 ЗУ «Про тваринний світ», за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.4 ст.85 КУпАП.
Притягнутий в якості порушника ОСОБА_1 на розгляд справи не з’явився, про час та місце слухання справи повідомлений належним чином, причина неявки суду не відома. Відповідно до матеріалів справи правопорушник свою провину визнав у повному об’ємі.
Дослідивши матеріали справи приходжу до висновку про можливість кваліфікувати дії ОСОБА_1 за ч.4 ст. 85 КУпАП і вважаю за необхідне призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, суддя,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.85 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 340,00 (триста сорок) гривень з конфіскацією знаряддя лову.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд Херсонської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя підпис О.М.Яценко
З оригіналом згідно:
Суддя Яценко О.М.
Постанова набирає законної сили _____________2010 року;
Постанову пред’явити до виконання протягом трьох місяців.